Трип репорт на амф-сульфат від магазину People Project! Вони працюють для людей!

SELMOOR

Мес†ный
Регистрация
28 Дек 2020
Сообщения
11.412
Репутация
1.133
Реакции
6.891
Screenshot-20230809-183609-com-huawei-photos.jpg


Магазин People Project:
Менеджер на форумі: чудове спілкування, все чудово)
Кур'єр: скарб зроблений так що чайки пролетять повз, знято без проблем, за пару секунд
Продукт: амф сульфат, вага 1гр, на око
Толер: високий
Кростолер: альфа днів п'ять тому, полиця
Тестер:
М 39/90/183

Всім привіт! Прокинувся я сьогодні пізно, був останні дні на марафоні амфа, 3,5 грама зжер і не спав майже три доби) ну думаю все, відходитиму, співаємо, посплю, кіно подивлюся, яке там))) заходжу на форум, дивлюся і що я бачу)? Відкрився новий магазин, ще навіть ніхто не писав у гілці користувачів форуму. А я з ним давно знайомий з іншого ресурсу. Тріпи неодноразово йому відписував, ну взагалі сюрприз, хоча він говорив що скоро відкриється на BMW, але мало що буває. А я з ним про це говорив давно ну і за проби говорили на честь відкриття) коротше я радісний пишу відразу скрізь, у чаті, на гілці, оператору, всім загалом з криками ура, даєш проби)))

Загалом отримав одразу свою пробу амфа і пішов пішки за скарбом. Мені ще дуже подобається те, що у магазину скарби в кроковій доступності і в тихому районі. Через 15 хвилин прийшов на місце, трохи почекав, поки поїдуть машини з двору і пройдуть люди. Потім за кілька секунд відкопав скарб і пішов назад додому. Народу на вулиці багато, вирішив не ризикувати, а спокійно зробити все вже вдома.

18:42-20:00

Отже, вдома спочатку зробив фото та скрізь відписав і виклав їх. Потім одразу приступив до тесту амфа)
Screenshot-20230809-183551-com-huawei-photos.jpg

Насипав гірку 100-200 мгр і затяг її в ніс. Як завжди стало пекти в ніздрі та гіркий смак у горлі був не дуже приємним, але я пив сік та курив цигарки щоб трохи збити цей присмак. Ліфти були десь півгодини, ніс був забитий вже під зав'язку, я потім навіть перестав нюхати і робив бомбочки. За півгодини пішли перші ефекти. Я нарешті розслабився і настрій став чудовим. Хотілося спілкуватися і я цим займався на форумах. За годину почало накривати вже досить сильно.

20:00-23:00

Нарешті повністю увійшов у тріп. Свідомість змінилася і всі думки стали потихеньку пропадати. Я встромляв у телефон і листуватися з народом. Ніяк не міг зупинитися так минуло ще дві години. Ейфорія йшла хвилями, стим теж був нормальний, я періодично носився по хаті, намагаючись зрозуміти, що я хотів зараз зробити, пішли провали в пам'яті і я вирішив що ще все встигну зробити вранці, це була моя помилка))

Вийшов на плато, час пролітав зовсім непомітно для мене, валявся на дивані і читав форуми, періодично щось відписуючи на гілках. Стан був рівним та спокійним. Амф тримав чітко та сильно. Настрій був просто чудовим. Багато піт і пив багато води, спати звичайно мені взагалі не хотілося.


23-02:30

Через три години ефекти поступово почали слабшати, і я пішов зробив бомбочку. Насилу її проковтнув і хвилин через десять відчув її дію. Знову став весь мокрий і з'явилася нереальна бадьорість, читав новини, курив цигарки, випив ще кави, спітнів ще більше. На цей раз ейфорія була вдвічі сильніша, наклався амф на старі дріжджі)

Загалом, власне, так тривало до ранку. я наздоганявся кожні три години приблизно і знову і йшов у себе, зникаючи з цієї
реальності на кілька годин.

02:30-05:40

Знову наздогнав вже збільшеною бомбочкою, 200 мгр приблизно і взагалі не помітив як настав ранок, почало трохи глючити, екран телефону весь переливався якимись фігурами) я зрозумів що на мою я вже перехопив небагато)) раз мозок почав видавати такі картринки. І вирішив що час із цим закінчувати і доїсти залишки амфа))

05:40-12:00

Загалом висипав 200 мгр приблизно амфа, що залишився, загорнув у туалетний папір і проковтнув.)) знову все повторилося, але вже взагалі в повному ауті))) сил особливо не було вже і голів навіть закривалися від втоми. Робити щось я вже просто не міг і валявся, слухав радіо. Через 4 з половиною години почав приходити до тями і почав термінове прибирання. Носився як цнорелий, ейфорія майже пройшла, зате стримало мене на повну. Час летів непомітно і мені весь час здавалося що я нічого не встигаю. Помив підлогу, приготував їжу і почав писати трип. На початку першого я його майже закінчив і вирішив подивитися, що там нового на форумі. Мене вже практично відпустило, йшли постефект, я зробив висновок, що все треба припиняти юзати амфа а то організм не витримає і я потраплю в якусь погану історію))

Висновки:

Магазин People Project і цього разу порадував якістю своїх продуктів. Про сервіс я мовчу вже, він вищий за всякі похвали. Тріп був воістину неймовірним, я просто загубився в просторі та часі) амф гарної якості, ну пре стандартно 4-5 годин. Відходоси теж нормальні, ось написав поему, як відпускати початок) загалом все супер!
Загальна оцінка 10/10
Сервіс та якість 10/10
Дякую вам за пробу, удачі в роботі! Мир!!!
 
Хороший классический отзыв)
 
Назад
Сверху Снизу