Трип репорт Дивовижний кана-пряник від 'Sweet_stuff'

Poltergeist

Мес†ный
Регистрация
1 Мар 2018
Сообщения
96
Репутация
51
Реакции
153
МАГАЗИН: Sweet_stuff

ТЕСТЕР: Poltergeist
Особисті параметри - Ч23/180/70
Досвід вживання - 10 років
Толерантність - середня, перерва в курінні 4 день
Крос-толер - відсутній
Самопочуття - нормальне
Настрій - нейтральний

РЕЧОВИНА: випічка з канабісом
Заявлений вміст MJ - 0.5г

01.jpg

02.jpg
Різновид - пряник
Органолептика - неймовірні запах та смак з дитинства, тільки ще й шоколадний і з приємним сюрпризом в середині

СПОСІБ ОТРИМАННЯ: відправка
Зручність логістики- 5/5
Нова Пошта
Конспірація - 5/5
Хто запідозрить невинний пряник)
Оперативність - 5/5
Надіслали наступного після отримання моїх даних на відправку

ВЖИВАННЯ:
Метод - пероральний
Дозування - цілий, 1шт

ЧАС ДІЇ :
вхід - 00:45
пік - 1:25
плато - 03:30
спад - 04:20
Загальна тривалість дії - 5год35хв

ЕФЕКТИ:
Ейфорія - ⭐⭐⭐⭐

Стимуляція - ⭐⭐⭐★★
Психоделія - ⭐⭐⭐⭐
Галлюциногенність - ⭐⭐★★★
Сила дії - ⭐⭐⭐⭐⭐
Доброго дня, пані та панове! Нещодавно мені вперше випала нагода скуштувати випічку з декарболізованим канабісом, і сказати що мені сподобалось - не сказати нічого. Тріпувати довелось за містом, оскільки пообіцяв матері приїхати на вихідні. Від ранку утримався від прийомів їжі, бо хотів відчути максимум, на який здатне це кулінарне чудо. Через деякі заминки з поштою вирішую не відкладати споживання, тому печенька вже була в недрах моєї systema digestorium через 5 хвилин після виходу з МП.

WakeAndBake.jpg

00:00|Старт| Розташовуюсь неподалік відділення та проводжу коротенький айбоксинг, око відразу тішить гарне оформлення пакунка, приємно, коли усвідомлюєш, що продукт приготовано і надіслано тобі з вкладенням любові на абсолютно кожному кроці. Роблю фото та з'їдаю печеньку, насолоджуючись ніжністю та шоколадним смаком. Глазур тут теж зовсім не зайва, чудово доповнює композицію. Вирушаю в бік рідного будинку під музичку в навушниках, погода шепче.
00:45|Вхід| На підході до будинку зауважую, що на обличчі мимоволі почалась з‘являтись посмішка, став більш привітним до людей, та в загальному світосприйняття стало набагато позитивнішим. Мати зустріла мене розмовою про недавно придбану сковорідку та проханням начистити картоплі, за що я одразу з ентузіазмом берусь. Та через хвилин 10 усвідомлюю, що мене добряче так починає напирати. Увага та реакція погіршилась, кольори стали дуже якскравими. Тому швиденько закінчую цю справу і перебазовуюсь в кімнату.
01:25|Пік| Поділився враженнями від входу з колегами по цеху. Пошкодував трохи, що не тріпанув з подругою по половинці, мені здається було б теж непогано. Максимально невпевненою ходою виходжу на перекур, маже по силі як дуже файна шишка, і розумію що перти так буде ще години мінімум 3.
01:55| Валить все ще конкретно, і тут мене кличуть до столу. Пюрешка с котлетками і квашеними огірочками залітає на ура, інтенсивність тріпу це суттєво знизило. Невдовзі після прийому їжі з'являється дика важкість в шлунку. Приходить розуміння, що відпустило ненадовго - всі ефекти повернулись і розвернулись на тому ж рівні, можливо навіть більшому.

03:30|Плато| Вирішую попити кави та ще випалити цигарку, хоча здається варто робити це рідше і не по дві зразу, бо минулого разу я мало лєнту не пустив. В процесі надзвичайною мірою починаю відчувати цінність всього, а найперше свого життя. Це виявилось досить важко пережити, якщо врахувати як майстерно я марную його останні роки.
Моментами нагрібає ще досить сильно, але відчувається що ці інтервали та їх інтенсивність по трохи йдуть на зменшення.

04:20|Спад| З'являються думки трохи пройтись, але вони швидко відпадають, знову завалююсь в ліжко. Зайшов трохи в шахи порубатись. Партія видалась цікавою та напруженою, але опонент запропонував нічию, аргументувавши тим що ми граємо на рівні та в партії абсолютно нічийні тенденції, з чим я в принципі погодився. Потім трохи з ним поспілкувавшись виявилось, що ми на одній хвилі, бо він якраз покурив добрячого косяка . Це, до речі, його фото Пивас:
photo-2023-05-21-14-19-57.jpg


06:20|Фініш| Цигарка, чай. Погуляти ввечері так і не вийшло, та свою норму я в принципі сьогодні виконав.
Ефекти вже майже вивітрились, залишився тільки легкий приємний шлейф і тепло на душі від прекрасної мандрівки.


ВИСНОВОК
Знайомство з кана-випічкою пройшло гадаю більш ніж успішно. Мені дуже припав до душі плавний вхід, завдяки йому кардинально по іншому відчуваються ефекти, порівняно з курінням. Початківцям та любителям раджу дотриматись рекомендацій продавця та почати знайомство з половинки, однак сильно прохаваним і цілої буде мало. З нетерпінням чекаю старту продажів, впевнений розбирати товар будуть приблизно так:

16139f07476a78af5aa29312b6e38184.gif
Всім дякую за увагу!
Якість товару: ⭐⭐⭐⭐⭐
Комунікація з продавцем: ⭐⭐⭐⭐⭐
Загальне враження: ⭐⭐⭐⭐⭐
 
Дуже добре, я в захваті від твоїх тріп-репортів.Applodesmento
 
Назад
Сверху Снизу