Торговая тема 💎SINSAY.CC AMF.Alfa.Mef.Shish Бонус к покупке от 20г -10% сверху. Клады Одесса.Отправки по UA.Поиск курьеров!💎

Sin Say

Депозит 50$
Магазин
Регистрация
16 Сен 2023
Сообщения
779
Репутация
28
Реакции
434
Приветствую всех формучан и форумачанок!!!
Вас встречает "Sin Say" Shop
sinsay.png

У нас вы найдете лучшее качество от поставщика
по найлучшей цене.

Актуальные контакты на нашем сайте
SINSAY.CC


image.jpg


У нас появилась Розница!!!

image.jpg


АКЦИЯ!!!
При покупке любой позиции от 20г-10% веса в подарок.



НАМ НУЖНЫ КУРЬЕРЫ!!!

Наш оператор всегда один
Sinsay_cc





Наша превосходная альфа
alfa.jpg
photo-2024-02-19-16-33-32.jpg
photo-2024-02-19-16-33-30.jpg
photo-2024-02-19-16-33-28.jpg
image.jpg


Фото остального ассортимента будет дополненно в близжайшее время


Трип репорты Alfa

1.Acreative - репорт
2.VVVBBBVVV - репорт
3.JOREL - репорт
4.OoOmargOoO - не отписала репорт
5.Mukasoseda -
репорт

трип репорт мёд
Репорт
 
Последнее редактирование:
Репорт - мед, метал, мёд.
Збиралися ми з кєнтом взяти Меда. Взяти думали колесами у одного хуя що стоїть на програмі. Тож зранку тримав при собі свою частку грошей і чекав дзвінка. А сам їхав в лікарню по своїх справах. І ось дзвонить кєнт, кричить: в мене грошей нема, що робити - пізда. Ну заїбісь думаю. Ладно кажу я знайду другу половину суми щоб взяти. Починаю пошук грошей по знайомих та друзях. Через півгодини маю всю суму. Дзвоню кєнту. Той дзвонить хую що продає але той залупа поза зоною:( Короче борода. А я ж вже налаштувався медом шваркнутись тож так просто не здаюся:) Продовжую збір коштів, набираю певну суму і пишу магазину де брав колись доволі якісний метал. Але той мовчить:( Тож починаю пошук на бмв магазину з потрібним товаром. Знаходжу для себе новий магазин СінСей. Пишу. Оператор відповідає миттєво. Кажу хочу зробити замовлення на грам меду. Оплачувати збираюся картою. Але картою виходить дорожче. В мене не вистачає грошей. Кажу оператору про це. Він питає скільки маю. Кажу йому (сума майже така як треба не вистачає небагато але в іншому магазині мені б сказали що це виключно мої проблеми, шукай гроші). Оператор каже: нічого що трохи не вистачає - скидуй. Був приємно вражений таким підходом до людей. Тож скинув гроші і вже через кілька годин мав номер ТТН. А через день просто зранку забрав свою посилку. Упаковано все максимально професійно (стелс 10/10). Розгортаю зіп. Там мене чекає суцільний камінь метадону. Не те що бодяга циганська на вулицях де все в порошок перемелено, і чим той порошок бодяжили - один Бог знає. Тож роздрібнюю, насипаю у ложку (побоявся сипати багато, бо товар чистий - видно одразу). Заливаю дімєдролом, варю. Колю. Лягаю на кровать. Уууух бля! Єбануло так, що я ледве вивіз. Дуже якісний мед. Після першої ін'єкції думки про те що можна догнатися прийшли аж годин за п'ять. Весь цей час мене піздувало. Загалом грама мені вистачило аж на тиждень (це при тому що частиною я поділився із кєнтом). Неймовірно крутий магазин. Якість товару "мёд" - 10/10. Стелс упаковка та швидкість відправки 10/10. Оператор просто сонечко - дай йому бог здоров'я 25/10.
Всім раджу цей магазин!
 
Назад
Сверху Снизу