Интересно У поліцейського, який стріляв в підземці Харкова, знайшли наркотики.

Регистрация
19 Апр 2017
Сообщения
7.943
Репутация
1.508
Реакции
8.387
В кишені у 22-річного капрала, який відкрив вогонь із табельної зброї в харківській підземці, виявили речовину, схожу на психотропний наркотик, повідомив «Коментарям. Харків» прес-секретар територіального управління Державного бюро розслідувань Олександр Білка.

О 02:00 ночі капрал повідомив у чергову частину, що помітив на закритій станції сторонніх. На місце виїхав спецназ, але поліцейський забарикадувався в одному з приміщень і почав стріляти по колегах. Після цього його затримали бійці спецпідрозділу «ТОР».

Сторонніх на станції поліцейські не виявили. Зараз капрал затриманий. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 348 КК України (посягання на життя працівника правоохоронного органу).

На першому відео чутні вигуки бійців спецпідрозділу, які закликали поліцейського скласти зброю. Той, хто знімав, перебував на спостережному посту станції метро «Наукова». Потім пішли чотири гучних постріли.

Вже на наступному відео горе-стрілець в наручника сидить на підлозі станції метро. Поруч із ним правоохоронці лають його, що він їх ледь не підстрелив.

«Я тут, я тут, я тут ходжу. Ти мало не завалив нас. Я тут ходжу з трьома нашими співробітницями. Дівчата наші, три дівчинки наші. Я тобі дзвонив на телефон: «Виходь!» - вичитує поліцейський старший колега.

Затриманий дивиться на колег нерозуміючим поглядом, він явно дезорієнтований.

«Дати б тобі по морді. Там куля перша над головою пройшла», - нарікає інший поліцейський.

«Я не думав, що ви в реальності!» - зізнається затриманий.
Посмотреть вложение 35268
 
Назад
Сверху Снизу