Репорт по гідрохлориду амфетаміну від MadDoc

Регистрация
15 Май 2015
Сообщения
116
Репутация
0
Реакции
133
Оператор приємна в спілкуванні) ,поспілкувавшись шведи мене на амф гідрохлорид. отримав ттн, але через погоду і роботу НП забрав посиль тільки на вихідні.
Упаковка на рівні, вміст посилки: підписаний зіп з білим порошком з невеличкими комочками.
До зіпа не липне.
Вага проби 0,4г
Тестери :
М1 куріння, назально
М2 назально
М3 назально
Насипаємо 3 по ~50, одна відправляється в трубку.
Плавиться добре, порошок швидко перетворюється в прозору калюжку, дим не їдкий.
Тестер 2 і 3 відмітили,що жорстко пекло, правда недовго.
Куримо по сигареті і тестер 2 і 3 покидають місце тестування на деякий час.
Я ж докуривши сигарету починаю відчувати непоганий розгон, але розумію що з теперішнім толєром мало взяв.
Насипаю в трубку ще 50мг, запал, вогонь, затяжка....
затримую дихання, ооо, зовсім інша справа))
Вмикається пропелер Карлсона) сильний приплив енергії з ейфорією.
Ефект колосальний, сидіти на місці нереально, але потік думок повністю контрольований, порівнюючи з солями нема дикого хоботу.
Протягом пів години з трудом вмикаю музику (техніка була категорично проти щоб працювати, але вмілі активні ручки все зробили як слід)
Музика грає, кожна клітинка тіла від радості стрибає)
Я задоволений максимально, попиваю пиво, дико хочу курити, а сигарет нема, лажа(.
Але тут на допомогу приходять тестери 2 і 3 з запасом сигарет і пива)
Констатують непоганий ефект, але також хотять добрати. Насипають собі бо мікро доріжці ~ 25мг шмиг шмиг, ніс пече,сльози ідуть але на обличчях з'являються посмішки.
Курим сигарети, як же смачно сигарети куряться сьогодні) ням ням. Друзі також задоволені ефектом як і я.
Тестер 2 вирішує свій потік енергії направити в русло прибирання і починає мити підлогу від нанесеного розставшого снігу. Як добре коли хтось вирішує поприбирати)
Музика лунає, квартиру прибирають, клас)
Вже пройшло півтори години тріпу, ефект ейфорії ще тримається)
Після прибирання тестер 2 сів пити зі мною пиво, тестер 3 попивав несті (не вживає алкоголь і нікотин)
Прийшов ще один друг, але не вживає, сіли грати музику. Тестер 2 як завжди задоволений,( найбільше любить грати під амфом)
Музика грається добре, сущить правда дико, ейфорія вже давно пішла на спад, підходить четверта година тестування. Серце в нормі, пітливості нема, щелепи не ходять самі по собі)
Пройшло трохи більше 5 годин, тестер 3 вже пішов додому, а ми з тестером 2 вирішуєм повернути свято на нашу вулицю.
Добиваємо залишок зіпа, я вирішив спробувати назально.
Пече справді сильно, але недовго), сигарета і на балкон, дихати морозним повітрям. Падає швидко, особливо не гірчить, знову отримуєм хороший прилив сил і енергій, правда вже без ейфорії.
На виході речовина показала себе непогано, без особливих тупнів, вдалось навіть заснути.
На наступний день тестер 2 відмітив неприємну мозкову активність, але у нього з цим туго, завжди жостко відчуває виходи зі спідів, по 10 бальний поставив 5 із 10 по тяжкості виходу.
І так, загальні оцінки:
Селлер отримує 10
Стаф отримує 9
Ейфо/стім 40/60
Вихід 5/10
Дякую селлеру за чудовий стаф, дуже мені сподобався)
Бажаю хороших клієнтів і попутного вітру у нелегкому плаванні.
 
Як завжди гарний трiп-репорт
 
Отличный репорт Бро интересно было читать
 
Дякую бро, з хорошими відгуками і приємніше писати,)
 
Назад
Сверху Снизу