анекдот

Регистрация
18 Апр 2021
Сообщения
10
Репутация
18
Реакции
13
Приходить наркоман на льотне поле, де за гроші можна зробити стрибок з парашутом. Підходить до інструктора: - Можна я стрибну з парашутом? - Звичайно можна. Раніше стрибали вже? - Так, один раз. - Добре, значить вам не потрібен інструктаж? Ви все пам'ятаєте? - Так, пам'ятаю, інструктаж не треба. Хоча ні, нагадайте мені - перед стрибком парашут знімають чи одягають?
Дівчина: - Уявляєте до мене в автобусі наркоман в сумку заліз, я і не помітила. Потім сумку відкриваю, дивлюся - він там сидить!
Дзвонить один наркоман іншому на стільниковий: - Альо, ти де знаходишся? Треба побачитися! - Я на дні народження, а що? - О. ... А де це - Дно Народження?!
Заходить наркоман в телефонну будку і починає там мочитися. Що стоїть поруч жінка, обурена побаченим, кричить на нього: - Як вам не соромно?! Негайно виходьте! Наркоман каже: - Ось, блін! У жіночий потрапив!
Новий шампунь "проти ломкості" не тільки зміцнює волосся, але і знижує проблеми ломкості у дівчат, автомобілів і наркоман ів.
- Тато, а ти бачив колись їжачка? - Бачив. - А правда, що він колеться? - Ні, синку, серед їжаків немає наркоманів!
Їдуть два наркомана в тролейбусі. Один підходить до водія і питає: - Я доїду на цьому тролейбусі до вокзалу? - Ні. Другий наркоман: - А я?
Я веду здоровий спосіб життя. Жінки, алкоголь, куриво, наркотики - ну не здорово чи що!?
На телебаченні дозволили рекламу кокаїну. Перший же рекламний ролик починався словами: «Раніше я користувався звичайним порошком ...»
До наркоману в двері стукає дільничний: - Відкрийте, міліція! - Нікого немає! - Я бачив, світло горить. - Зараз вимкну ...
Складно знайти такого ж веселого і безтурботного продавця, як у магазині «Лаки і фарби».
Сидять нарики стукіт у двері - Тук тук - Хто там? - Це я твоя смерть - Пішла в жопу. - Так і запишемо рак прямої кишки.
Нарк добиває третій косяк: - Ох, лечу, лечу! Повз повзе алкаш: - Дай і мені політати! - Ну на ... Алкаш затягнувся раз-другий ... - Щось я ні хріна не лечу?! - А, дай сюди! Народжений повзати літати не може!
 
Назад
Сверху Снизу