Трип репорт Тріп-репорт по амфу від PeopleProject

777ALEX777

Не отписал трип NeonShop
Чайка
Регистрация
17 Май 2023
Сообщения
2.767
Репутация
285
Реакции
3.081
Тріп-репорт по амфетаміну від "People Project"


1.Назва магазину "People Project", нікнейм продавця @PeopleProject
2.Ссилка на гілку продавця: https://bmwrc.biz/threads/25379/#post-739637. Також сайт : people24.cc.
3.Вага виданої проби , на око приблизно 1 грам.
4.Характеристика тестера:
Зріст 177/ вага 85 кг / вік 25 років
5.Прийнята доза приблизно 150 мг. плюс додав ще впродовж тріпа. Амфетамін середньої просушки , трохи вологий, на вигляд камені з порошком.
6.За останні 48 годин ПАВ не вживав.
7.Фото товару:

Про сам скарб можно сказати , що він був свіжим. Шукав дуже довго , не там копав, вже було засмутився , думав не знайду , але старання та моя наполегливість щедро була вознагородженна.


00:00 Зайшовши в перший мені зустрічний під'їзд , распакував клад, ізолента з зір-пакетом , насипав на дісплей гарну доріжку , розім'яв її запальничкою та не довго думаючи вдохнув через ніс. Запекло у носі , прошмигаючі відчував гіркий смак амфетаміну який стікав по моїй носоглотці.
00:05 Вийшов з під'їзду та пішов в напрямку дому запаливши при цьому цигарку, куріння приносило додаткове задоволення (мені подобається палити у стані наркотичного сп'яніння), по дорозі відчував гіркі ліфти , речовина поступово провалювалася , був ледве замітний нежить.
00:20 Відчуваю легкість , дорога додому стала цікавіше , я і не замітив як пройшов вже більше половини дороги , увімкнувши музику на телефоні , йшов та насолоджувався дорогою додому. Похідка стала розкутіша , усіляки думки перейшли на задній план.
00:35 Вже майже дійшов до дому, ледве замітне відчуття, що за мною стежать , прискорив похідку та вже за 5-ть хвилин був дома.
00:40 Прийшов додому , випив охолоджуючого напою та закрив двері на замок, щоб ніхто мені не заважав, увімкнув ТВ на музичний канал , та вирішив додати ще трохи , бо тяга легка , хотілося нових вражень та відчуттів. Накреслив доріжку приблизно 80 мг. вдохнув її носом . Через 5-ть хвилин мене трохи почало догоняти , присутні все тіж гіркі ліфти. Приліг на диван та занурився у світ Інтернету , зайшов на сайт та відписався дилеру та на гілці магазину , що пробних успішно забрав. Почав листування де с ким, короче лежав та залипав у телефоні. Все дуже цікаве та приносить задоволення.
01:30 Завантажив фото скарбу, та прийнявся за написання тріп-репорту. Час летить дуже швидко. Що кажучі про єффекти , напливають іноді приємні хвилі єйфорії, стимуляції майже не відчуваю.
02:00 Слухаю музику , пишу тріп, курити немає , та не дуже і хочеться , вирішую зробити ще доріжку , на око насипав 80 мг. Все тим же інтроназальним способом вжив речовину , мене аж знудило , такий не приємний вхід був , що організм вже відмовлявся від добавки .
Дивлюсь на годинник , і позаду іще одна година.
03:00 Що сказати про цей амфетамін , по своїй структурі та тим як він діє скажу одне , що мені він показався заслабким. Хоча зовнішній вигляд та запах казали про інше. На минулому тижні я також вживав амфетамін , та він був більше та на порядок сильніше. А про цей товар можна сказати , що він більше лайтовіше , та підійде більше для новачків , які не злякаються та не словлять бед-тріп. Сам по собі амфетамін мені нагадав Голландській амф з 98% чистоти. То був дуже добрий та прущій амф. Ще одною характеристикою є запах речовини , чи то псевдоєфідрин , чи то вдалині нагадує кисле яблуко. Поціновувачі такого амфетаміну та метамфетаміну мене зрозуміють. Честно кажучі по дії речовини , я очікував що попре сильніше. Короче товар заслуговує від мене 7 з 10 балів. Добре підійде новачкам та людям без толлеру.
03:20 Амф ще діє, відчуваю невелику втому , та як мої повіки стали важче. Думаю закінчивати тріп , та виставляти підсумкові бали.

Підсумки:
Продукт: 7/10
Спілкування з продавцем: 10/10
Скарб: 8/10
Тривалість видачі проби (дуже швидко) оцінка: 10/10
За вагу проби мови не йшлося , але я залишився приємно вражений кількістю речовини , оцінка 10/10
На цій ноті , я буду завершувати свій тріп, дякую за увагу , магазин однозначно рекомендую. Всім мирного неба над головою та доброго і прущого стафу. На все добре!
З повагою 777ALEX777
 
Назад
Сверху Снизу