Интересно Лікувалися мухоморами: на Дніпропетровщині три людини отруїлися грибами

Sepultura_North

Support Gourmet inc
Seller
Ровный
Мес†ный
Регистрация
17 Окт 2015
Сообщения
11.062
Репутация
4.050
Реакции
14.620

Лікувалися мухоморами: на Дніпропетровщині три людини отруїлися грибами

9 Листопада 2023
мухомор



У Павлоградському районі Дніпропетровської області зафіксовано три випадки отруєння мухоморами. Чоловіки навмисно вживали сушені гриби для “лікування та покращення стану здоров’я”. Наразі вони перебувають у реанімації.

Гриби – це небезпека

За даними Держпродспоживслужби, протягом поточного року в Дніпропетровській області зареєстровано шість випадків отруєння дикорослими грибами. Минулоріч постраждало 12 осіб, зокрема троє дітей, одна з яких померла.
Дикорослі гриби, навіть консервовані чи мариновані, можуть бути джерелом ботулізму. Збудник інфекції живе та розвивається в умовах низького вмісту кисню.

Симптоми отруєння

Клінічні ознаки отруєння грибами – інтоксикація організму, головний біль, біль у животі, нудота, запаморочення, блювота, галюцинації, втрата свідомості. У деяких хворих проявляється блідість та жовтушність шкіри.
Щоб не отруїтися дикорослими грибами, краще відмовитися від них та пам’ятати, що навіть штучно вирощені гриби небезпечні для дітей, людей поважного віку, осіб із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. вагітних та жінок у період лактації.
У разі виникнення будь-яких симптомів харчового отруєння важливо уникати самолікування та негайно звернутися по медичну допомогу.
 
А я сырыми ел...
 
А я сырыми ел...
и я ел, норм, жив. Просто надо быть более ответственным и червивые или там обоссаные, надгрызанные не брать.
Помню пантерных кажись так называется, один из абсолютно нейтральных грибов вида мухоморов тогда ещё подсобрал. Во вкуснятина, вкус специфический, но при правильном приготовлении доводя до совершенства вкуса своего, эти грибы воистину обалденны, мясистые, структура грибных тканей сохраняется лучше чем у белых, за счёт чего их есть одно удовольствие.
Я с них(мухоморов) и спиртовку делал и так сушил на микродозинг, норм тема, они совсем не такие опасные как лют нам в уши, а по ЦНС работают превосходно и намного мягче чем пселоцибин, а на дальней дистанции мухомор, я бы сказал на порядок так выигрывает, за счёт продолжительности закрепа достигнутого результата на более длительной дистанции в сравнении с псилоцибином или даже аяуваски, которая освобождает лишь до того как ты не вернёшься к употреблению прежней продуктовой корзине своего бытия.
 
Назад
Сверху Снизу