Интересно Ілон Маск вживав наркотики з членами правління Tesla: звіт

Sepultura_North

Support Gourmet inc
Seller
Ровный
Мес†ный
Регистрация
17 Окт 2015
Сообщения
11.047
Репутация
4.050
Реакции
14.604
BMWRC-news.gif

Ілон Маск вживав наркотики з членами правління Tesla: звіт

5.02.2024

Ілон Маск вживав наркотики з членами правління Tesla: звіт

Про вживання Ілоном Маском заборонених наркотиків було відомо кільком нинішнім і колишнім директорам Tesla Inc. і SpaceX , повідомляє Wall Street Journal.
Газета повідомила, посилаючись на людей, які були свідками вживання наркотиків або були проінформовані про це, існували занепокоєння щодо обсягу незаконного вживання наркотиків Маском і того, що він вживав наркотики з деякими членами ради директорів. Правління не проводило розслідування з цього приводу та не документувало жодних занепокоєнь, пише видання.
Стосунки між Маском і його директорами були різко розкритиковані суддею з Делаверу цього тижня, який послався на конфлікт інтересів правління у своєму рішенні про те, що зарплата Маска в 55 мільярдів доларів була надмірною.
Маск і його адвокат Алекс Спіро не відповіли на запити WSJ про коментарі. Раніше видання повідомляло , що Маск вживав ЛСД, кокаїн, екстазі та психоделічні гриби, часто на приватних вечірках. У цьому звіті Спіро розповів WSJ, що Маск регулярно і випадково проходив тестування на наркотики в SpaceX і ніколи не провалив тест.
Деякі друзі та режисери вважали, що вони повинні приймати заборонені наркотики з Маском, оскільки інакше це могло б засмутити його, повідомила газета в суботу з посиланням на деяких людей. Вони також не хотіли ризикувати «втратою соціального капіталу» перебування в його оточенні, пише газета.
Минулого місяця Маск відповів на х на історію WSJ про його ймовірне вживання наркотиків.
«Що б я не робив, я повинен продовжувати це робити!» Маск опублікував пост на X, посилаючись на Tesla та SpaceX як на найдорожчі автомобільні та космічні компанії у світі. «Якби ліки справді допомогли з часом підвищити мою чисту продуктивність, я б їх обов’язково приймав!»
Маск контролює шість компаній: Tesla, SpaceX і X, соціальну мережу, раніше відому як Twitter; тунельне підприємство The Boring Co.; розробник мозкових імплантів Neuralink; і стартап зі штучного інтелекту xAI.
 
Назад
Сверху Снизу