Интересно Signal незабаром дозволить юзерам ділитися ім’ям користувача замість номера телефону

Sepultura_North

Support Gourmet inc
Seller
Ровный
Мес†ный
Регистрация
17 Окт 2015
Сообщения
11.042
Репутация
4.050
Реакции
14.603

BMWRC-news.gif

Signal незабаром дозволить юзерам ділитися ім’ям користувача замість номера телефону

21.02.2024

Signal розгортає підтримку імен користувачів у своїй службі зашифрованих повідомлень протягом наступних кількох тижнів. Функція, яка все ще перебуває в бета-версії, дозволяє додати додаткове ім’я користувача, яке дозволить вам зв’язуватися з іншими, не повідомляючи їм свій номер телефону.
Ви можете створити ім’я користувача, перейшовши до налаштувань і вибравши «Профіль». Створивши унікальне ім’я користувача, ви можете згенерувати QR-код або посилання, яке спрямовуватиме людей на ваше ім’я користувача в програмі. Інші користувачі також можуть зв’язатися з вами, ввівши ваше ім’я користувача в нову панель чату та надіславши повідомлення. Як зазначено на сторінці поширених запитань Signal щодо імен користувачів, ви можете будь-коли змінити своє ім’я користувача, але інші користувачі зможуть претендувати на ваше попереднє ім’я. Signal вперше почав тестувати імена користувачів восени минулого року.

signal_usernames_gif.gif

Зображення: Signal
Імена користувачів Signal не схожі на імена облікових записів на інших соціальних платформах, оскільки вони не функціонують як логіни чи ідентифікатори, за якими люди можуть ідентифікувати вас у Signal. Натомість вони пропонують людям можливість швидко зв’язатися з вами без вашого номера телефону. Вам все одно знадобиться номер телефону, щоб зареєструватися в додатку для обміну зашифрованими повідомленнями — тільки ви вирішуєте, чи хочете ви розкривати його іншим людям.
Якщо ви все-таки вирішите створити ім’я користувача, воно не відображатиметься на сторінці даних вашого профілю або у ваших чатах. Інші користувачі не зможуть побачити його, якщо ви не поділитеся ним. «Інакше кажучи, комусь знадобиться знати ваше точне унікальне ім’я користувача, щоб почати з вами чат у Signal», — пише Рендалл Сарафа, директор із продуктів у Signal, у дописі, в якому повідомляється про впровадження цієї функції. «І Signal не надає каталогу з іменами користувачів для пошуку».

usernames_profile.png

Зображення: Signal
Окрім імен користувачів, Signal пропонує кілька інших зручних функцій безпеки, зокрема можливість обмежити, хто може знайти вас за вашим номером телефону в програмі. Замість того, щоб дозволяти будь-кому, хто має ваш номер, розпочинати з вами новий чат, ви можете заборонити будь-кому надсилати вам повідомлення або телефонувати в додатку, навіть якщо вони знають ваш номер телефону та знають, що ви на Signal.
Додаток також почне приховувати ваш номер телефону за умовчанням, якщо користувачі ще не зберегли його у своєму телефоні. Ви завжди можете змінити це, перейшовши до налаштувань і вибравши Конфіденційність > Номер телефону > Хто може бачити мій номер. Усі ці функції доступні лише в бета-версії програми, тому вам, можливо, доведеться почекати ще кілька тижнів, якщо у вас є звичайна версія програми.
Хоча надання імені користувача замість номера телефону може зробити обмін повідомленнями через програму більш конфіденційним, можливо, деякі люди можуть зловживати цією функцією, щоб видати себе за інших у програмі. Щоб зменшити цей ризик, Signal пропонує користувачам порівнювати номери безпеки — унікальний код, який допоможе вам підтвердити особу, якій ви надсилаєте повідомлення. Додаток також відображає банер, якщо ви перебуваєте в груповому чаті з кількома людьми з однаковими іменами, і покаже, чи є у вас спільні групові чати з іншим користувачем. Ви можете дізнатися більше про нові функції Signal на сторінці підтримки програми.
 
Назад
Сверху Снизу