Трип репорт Перезагрузка з Марки від Diamond shop

Регистрация
27 Авг 2019
Сообщения
134
Репутация
47
Реакции
153
Ділюсь досвідом приймання 1 марки Марки, (мій самий жосткий тріп).
Я раніше вже брав таку марку в цьому магазині (силка на шоп https://bmwrc.biz/f469/ ), їв половину і було все дуже добре, без запайок і нагрузів. Та якось на форумі проходила рулетка і я виграв 50% скидки на будь який товар. Тут я захотів попробувати закинуться цілою маркою і попробувати повтикати дома із своєю собакою. В цій справ я не новачок, пробував разів 5-6, їв теж цілі марки, але забігаючи наперед, від цієї мене ніхуйово розмазало.
Посмотреть вложение 31165
Перейду відразу до суті: закинувся в 18:00 але таймінг, як по правилам, рахуватиму з 00:00.
00:00 прийняв цілу марку за губу,
01:00 пичанаються перші схожі на лсд ефекти, відчуваю, як кольори стають насиченіші.
01:30 реально вже так норм розганяє, розумію, що це тільки початок, вирішую прилягти і включити якусь спокійну музику, яка б мене не грузила і я б налаштувався на хороший тріп.
ось, що я включав
PINK FLOYD THE ENDLESS RIVER FULL ALBUM
02:00 відчуваю як починає "пливти" зображення, море думок в голові, музика здається довшою ніж настправді, короче, все так як треба)
03:00 розумію, що пруха не закінчується, і мене починає так розпирать, як не перло взагалі раніше, стало тяжко дихати, мені здавалось, що я бачу все крізь стріни, тобто мій мозок домальовував необхідну картинку, потік думок був такий сильний, що я відчув себе шизофреніком, дуже сильно гребло, я не так боявся, що помру, як стало страшно, що можна йобнутись від такого пережитого грьобу. Мені хотілось зняти з себе шкіру, весь час хотілось вивернутись назовні, ефект був не описуємий, мені навіть хотілось вже викликати швидку, щоб мене відкачували, але я це витерпів! Це була жостка перезагрузка для мого організму.
05:00 відчуваю, що ефект вже не росте, а може навіть трошки спадає, це було насправді велике щастяHappycry
06:00 я вже можу більш менш номрально про щось думати, зупинився хаос думок, пройшли всі мурашки по тілу, почалась приємна стадія, я просто заліпав і радів, що не викинувся з вікна чи не подвзонив в 103 )
07:00 попив чай з лимоном, трохи роздуплило і я відчув, що основний тріп закінчився і почався спад.
08:00 я лежав в ліжку, було на годиннику 2 ночі, так я пролежав до 4-ох ранку, не міг заснути. В голові був спокій і взагалі то хороший настрій.
Висновки: їсти цілу марку в цього продавця - це дуже серйозна справа, хто хоче весело провести час а не пролежати на ліжку як я - краще з'їсти половину, я раніше вже так робив і все було ок.
Взагалом шоп дуже класний, є автобот, група в телеграмі із рулетками і конкурсами, я доречі пару раз вже щось вигравав.
Отож рекомендую задуматись перед тим, хто хоче закинруться цілою маркою, навіть якщо Ви профі, це серйозне заняття! Я не розумію тих, хто йде в клуб під таким ефектом, як на мене, тут треба побути наодинці (або з довіреною людиною). А взалалі то, це "на любітєля", короч, шопу респект!
 
я не так боявся, що помру, як стало страшно, що можна йобнутись від такого пережитого грьобу.

В голос проорал,ахаха, был у меня подобный опыт с марками
 
эх, знал бы я об этом ресурсе лет эдак в 16.. поведал бы вам свой трип под половинкой марки и 3 банками спайса ото был трип, всем трипам трип
автор красавчик ;)
ого,это сильно.Походу сильно накрыло)
 
страха нет, смерти нет, визуалка пздц какая, голоса, образы (контролируемо, но страшно) и забыл как писать и какать :/ сидел просто минут 40, то с дельфинами поплаваю то с демонами сообщаюсь, и такие «американские горки» каждые минут 30-40
Ого,не хотел бы я такого пережить)
 
Назад
Сверху Снизу