Трип репорт Модний ГАШ в Києві кладом від Diamond

Регистрация
27 Авг 2019
Сообщения
134
Репутация
47
Реакции
153
Одного чудового дня, мені написав адмін Diamond в телеграмі, і запропонував взяти на пропу 0,5 гр гашишу.
Силка на шоп https://bmwrc.biz/f469/
Нік групи в телеграмі @DiamondInfo_Bot
Я звісно був щасливий від такої пропозиції, так як не просто в Києві з гашишом, а тут ще й так пропонують, за це групі і адміну респекс, признатись, я в них тарився більш менш, і активно беру участь в конкурсах, тому це ще більш робить приємною співпрацю з таким шопом!
Посмотреть вложение 31167
Моя вага 70 кг, зріст 176 см, толлер - курю бошки раз в день.

Доречі клади тут завжди на самому високому рівні, кладмен у них про, отвічаю, все дуже чітко, як координати так і розширені фотографії місця, зроблені з дотриманням всіх ньюансів, так щоб Ти прийшов, забрав " в одне касаніє" і пішов собі далі, за це шопу великий +!
Отже забрав не далеко від свого района, поскільки район був спокійним, я вирішив відразу там попробувать цього гашишу. Сам гашик не вологий і не сухий, прям як пластилін, вміру трердий, ломається пальцями легко.

00:00 находжу воднік, я тупо знав, що він десь буде і це дійсно було не тяжко, дякую тому, хто його туди поставив)
Посмотреть вложение 31168

Засипаю мааалесень плюху, витягую і відчуваю як мене плавно і впевнено міняє.
00:10 вирішую присісти десь, бо розігнало дуже навіть харашо, другу банку поки не хочеться)
00:20 хоч на вулиці йшов дощ, але мені так стало на все похуй, що просто я відчув як це класно, коли ти ліпнув і тебе нічого не їбе, на душ спокійно і вже нікуди не спішиш, піздате відчуття)
00:30 вирішую ліпнути другу малееесень баночку, роблю плюшку як сірникова головка, присую, витягую і мене знову хуярить. Розумію, що можна було другу і не брати. Пре то не прям так жостко ппц, але одна плюшка- це саме те, щоб було заїбісь і при цьому не переводить продукт)
01:00 помаленьку розвтикався і сів на велік їхати додому, відчуваю, як ще норм пре, дуже виражений ефект, але якраз такий, щоб почати давать собі дупля.
01:40 приїжаю до хати і біжу спасатись на кухню. Їм все підряд.
02:00 ефект трошки присутній, але такий, що вже можна зайнятись якоюсь роботою а не ходить як зомбі, я йду вигулювати пса.
03:00 стадія розслабона, все добре, все заїбісь!
Підсумки:
-рекомендую гашик, як на мене, 0,5 гр вистачить на 10 доз точно, а це бля ніхуйово, ще в Києві кладом.
- серйозний шоп,
-кура про,
-є асортимент різних товарів,
-адмін красава!
Дякую за такий подгон, рекомендую даний шоп і сам тут тарюсь!
 
Модного Гарика еще на БМВ не было)
А почему модный? вы собераетесь с друзьями и хвастаетесь стаффом?
 
хороший трип)
 
Назад
Сверху Снизу