Трип репорт А-альфа від NARKOPUMP

Groooooty

Не отписал трип спидвею
Мес†ный
Чайка
Регистрация
11 Апр 2019
Сообщения
64
Репутация
92
Реакции
84
Тріпрепорт по А-альфа від NARKOPUMP
По перше, хочу дуже подякувати оператору і ТС за розуміння!
Я раніше не мав справ з цим магазином і звернувся ,по пораді друга, скоріше з цікавістю ніж з надією на якісь ніштячки))
Але без проблеми отримав пробу.
Вага проби 0,25
Написав ТС і після його відповіді звернувся до оператора. Отримав пробу одразу після того. Якщо чесно, я був в шоці бо то 1.10 година ночі! Адресу мав о 1.13!! Оперативність та організація роботи у хлопців на найвищому рівні й заслуговує окремих похвал!))
Так як доїхати не вийшло одразу, бо ніч, поїхав за кладом зранку.
Перед парами думав забрати.
Місце знайшов одразу ( хоча й людне але о 6 ранку там тиша) підійшов на лавку й одразу клад забрав по ВІДМІТЦІ! Нажаль в багатьох є "проблемою" відмітити точку й доводиться шукати. І на щастя, що курьер Пампа не страждаю косоокістю чи іншими хворобами пов'язаними з мозком чи очима))
Тут все на найвищому рівні!!!
Ну от забрав я клад, відписалв і так стало що маю багато часу (2години до п ар)
Було вирішено поїхати додому, що й стало головною помилкою))
Бо приїхавши додому вирішив спробувати)
На пари я не пішов.
Курив через лампочку.
З першої затяжки я сів. Елі зібрав дупля що то є. Ейфорія - топ! Стіму не мав поки. Вот просто сидів і кайфував))
Сушка почалась приблизно зразу, чсс підскочів. Попив водички. Вже краще стало.)) Поробив все що мав робити (наприклад помахав дверні петлі!) Бо єбашило))
За хвилин 20-30 покурив ще. Ефективність та ж . Зібрав дупля і вирішив поцикати телефон.
Через годину вирішив сіжку покурити.
Через годину 30хв вийшов на балкон)
Заліп в телефон до 15.00 перекурюючи приблизно кожні 30-40хв по тяжці буквально)
Короче такого я у Львові ще не пробував.
Всім раджу хоча б спробувати! Бо кріс чистий , запах приємний. Не параноїло. Хоча може не зрозумів в силу відсутності досвіду+ дома курю не пал
ячись(з дівчиною).
Дуже дякую за пробу і чудовий сервіс!
Маєте мене з малою як постійних клієнтів!))
Посмотреть вложение 37976 Посмотреть вложение 37977 Посмотреть вложение 37978
 
Я не могу уже редактировать
 
Назад
Сверху Снизу