Трип репорт Шишка BleuBerry від Elon Musk Inc.

Man9kk

Мес†ный
Регистрация
9 Окт 2018
Сообщения
135
Репутация
54
Реакции
165
Вітаю всіх форуминчан та поціновувачів справжнього! 3dflagsdotcom Boliv 2faws Пишу відгук українською, так як оператор даного магазина спілкується рідною солов'їною мовою (грамотність оператора радує око)УкраинаУкраинаУкраина. Шукаючи на просторах РЦ-форумах новий незаїжджений магазин у чарівному Рівному натрапив на Elon Musk Inc. Трішки поспілкувавшись із оператором, мені люб'язно видали на пробу 1г. шишки Blue BerryHandshake99. Зранку наступного дня відразу ж поїхав забирати клад (продавець зразу уточнив що це прикоп), локація так-собі, проте саме місце нелюдне. Не дивлячись на те що клад дуже давній (на присланих фото ще все зелено цвіте, а по факту вже сьогодні там лежав снігHandshake00), я з легкістю забрав його, трішки поривши у чітко зазначеному місці.
І відразу пішов тестити Chatparty56

Тестер - чоловік 25 років.
Толер - регулярні вечірні хапки сортових бошок.

Цільна шишка була запакована у два маленькі зіп-локи та обмотана жовтою ізо (було добре видно у чорній землі). Розматавши ізо, одразу відчув цей аромат, а витягнувши із першої зіпки... Ммм... Хвилин 5 сидів і насолоджувався запахом! Дегустувати даний стафф довелося із "сухого гуся". Однієї "козацької" банки виявилось більш ніж достатньо, навіть при моєму толері. Уже через пару хвилин відчув повне розслаблення та злегка піднесений настрійРаста. Приємно підсушило)) Хвилин через 15 нехило навалило, сидів у машині і спостерігав крізь лобове скло що відбувається навколо :Do_O:rolleyes: Далі година-1,5 заліпалова на ютубі Великого випуску Пушкіна на фестивалі Burning Man DancerrrChatparty09T511066T511011(це просто ВАУ, будучи убитим ну прям дуже захотілось туди). Неймовірно захотілось їсти, приготував цілий "шведський стіл" смаколиків і добряче попустився!) Ефект досі триває, помаленьку відкриваються очіT511066 і я залюбки строчу даний відгук! Приємно порадували ціни на даний продукт, авторитетно та із впевненістю можу сказати - найдешевший стаф серед магазинів Рівного!) Даного продавця рекомендую всім, а самому магазину Успіху, Процвітання та Вдячних клієнтів!)

Висновок:
Якість стафу - 10/10 (Все відповідає заявленому)
Клад - 7/10 (я чистюля, не люблю ритись у землі)
Оператор - 10/10 (грамотне та привітне спілкування)
Ціна - 11/10 (Дешевше розниці не знайдете!)
 
Краткость - сестра таланта.
 
Хороший репорт
 
Назад
Сверху Снизу