Трип репорт Ешки от Raytop !

SPCNZ

Не отписал трип ORACLE GROUP
Чайка
Регистрация
8 Мар 2021
Сообщения
264
Репутация
111
Реакции
329
Raytop
Всім привіт, вибачте будь ласка тільки з'явився на зв'язку, були трабли, Raytop-41k тебе стосується найбільше, приз 3-ешки в рулетки, мабуть так судилося виграти, величезне дякую вашому шопу за такі нагороди, безумовно і шалено щасливий від настрою подарованого після з'їдених коліщаток, товар гармата, якість однозначно європейська, ейфорія невимовна, стимулює на рівні качестаєного голландського диска, і взагалі магазин вартий уваги і повага, скарб знятий був у дотик, Кура знає свою справу !

Кинувши ешку на ваги, і був здивований що вона 0.5г, таких я ще не бачив, по 200-250 мг зазвичай їв супермені, вай-фаї, інь-яні, і всі вони були не більше 250 мг.

23:00 Вирішено поділити її на 2 частини, і поїхали, я їм і тестер поділив рівно по 250 мг, добре розламуються навпіл,!
на Н-Р, розламавши супермена так що він розлетівся на маленькі кусочки по всій кімнаті, яких не знайти(
23:30 щось тупанули, в кафе поїли 1 велику піцу, Дма зазвичай вживаю на порожній шлунок, але добре, зраки змінилися, збільшилися, і заблищали. Ефекту ще немає..
23:50 з'явилася розслабленість у тілі, ноги стали трохи важчими
.
00:30 і тут раптом, лежу на дивані, і починає нагрібати мене ейфорія.
00:50 ейфорії так багато, що аж говорити важко, кольори покращали, зір розфокусувався, сиджу з абою до вух.
01:20 ефекти вийшли на плато, розмазало міцно, добре Дма) включивши музыку на комп'ютері, у мене ахуенний саб, і під ютубкою музика сприймалася набагато краще.
01:40 (тестер 2 кинувся у танці під музыку по всій кімнаті, а грає House and Trap and DubStep качає)
.
02:25 ідемо біля вікна на перекур, покурили, далі я падаю на вуха)
03:20 ефекти повністю пішли, залишилося тільки радість на душі, і багато емоцій після вживання цього речовини)
04:30 ліг спати.

Висновок:

Ейфорія: 10/10
Емпатія: 10/10
Візуалізація: 3/10
Оперативність: 10/10

Доставка 10/10
 
Назад
Сверху Снизу