Трип репорт Мандрівко-звіт на чудесну шишку Амнезія від Зеленого Лева (відсутній на форумі)

Poltergeist

Мес†ный
Регистрация
1 Мар 2018
Сообщения
96
Репутация
51
Реакции
153
МАГАЗИН: Зелений Лев (відсутній на форумі)

ТЕСТЕР: Poltergeist
Особисті параметри - Ч23/180/70
Досвід вживання - 10 років
Толерантність - курю завжди, як є можливість)
Крос-толер - відсутній
Самопочуття - нормальне
Настрій - позитивний


РЕЧОВИНА: маріхуана
Заявлена вага -

photo-2023-05-04-21-38-29.jpg
Вид - шишки, гібрид
Сорт - VHQ Amnesia Haze
Генетика - 70% Sativa / 30% Indica
Органолептика - липкі спресовані суцвіття, запах землянистий, цитрусовий та багатообіцяючий

СПОСІБ ОТРИМАННЯ: скарб
Локація - 5
Легкість зйому - 5


ВЖИВАННЯ:
Пристрій - апарат народний
Дозування - 0.12г, два водні 40 і 80 мг відповідно


ЧАС ДІЇ :
вхід - 00:05
пік - 1:15

плато - 02:00
спад - 03:00
Загалом - 04:00


ЕФЕКТИ:
Ейфорія - 4
Стимуляція - 5
Психоделія - 4
Галлюциногенність - 0
Сила дії - 5
За звичаєм, передісторія. Хочу поділитись з Вами оглядом, на мою скромну думку, найкращого продукту одного локального львівського магазину (хоча він відкрився ще в багатьох містах, та зараз стафу на сам Львів не вистачає:), який вже купу років тішить його жителів чудесним стафом. Деякий час я перебував поза містом, але бота за звичкою оновлював щоденно. Бачу рідкісну картину - багата наявність, є 3г, і в самому місті, а не на околицях. Оплачую, але хвилин 30 оплата не проходить. Починаю переживати, що зараз всі 3-ки розберуть, і доведеться брати менше. Пишу оператору, протягом 15 хвилин питання вирішується. Через 2 дні приїжджаю в місто, знімаю в дотик і трохи насторожуюсь, що згорток навіть візуально не тягне на 3г. Оператор знову все залагодив, компенсувавши недостачу на баланс.
00:00-00:05 | Відрізаю близько 40мг чисто для знайомства з шишкою, крошу і засипаю в апарат. Хлоп, присів, запалив цигарку. Насолоджуюсь теплою весняною погодою та очікуванням входу.

00:05-00:10 | Відчуваються перші ефекти, тютюновий дим починає характерно змінювати свої смакові якості, по тілу проходиться хвиля релаксу та одночасного збудження.

00:10-1:00 | Сативно-психоделічні ефекти починають набирати обертів, поринаю в потік думок. Хоча я сам рідко вловлював принципову відмінність між сатівним хаєм та індичним стоуном, оскільки будь-який сорт в достатній кількості все-одно успішно прибиває мене до дивану, змушує поглинати їжу кілограмами і залипати в серіал/якусь гру, а при дещо іншому настрої та долі самоконтролю можна зайнятись й активними різновидами діяльності. До того ж в чистому вигляді ці стрейни зараз можна знайти тільки в вигляді лендрейсів, які теж не дуже то й поширені в наших дилерів. Тому, зважаючи на все вищесказане, а також враховуючи той факт, що гібридизація вже давно стерла всі межі, пропоную відмовитись від цієї дуальної системи оцінки сортів, а підходити до кожного сорту з неупередженістю.
Помічаю цікаву особливість, від цієї Амнезії пам'ять дійсно як в рибки стає, це ж треба щоб унікальний терпеново-алкалоїдний коктейль саме цього сорту виникав аналогічні відповідно до назви ефекти. Можливо сила накруту, а можливо не можливо.. Здається я вже помічав раніше таке ж з іншими сортами, та вже забув якими саме..

3071ce85271941-5d7998bda8449-thumb-jpg-3827d7ec87c537978cfe0d312e0b72a5.jpg
01:00-1:05 | Година пролітає стрімко, ефекти по трохи йдуть на спад. Після перекусу вирішую, що 80мг зверху не будуть зайвими.

01:05-3:00 | Зараз психоделіка сорту розкрилась набагато сильніше, в порівнянні з першою банкою. Чимось нагадує славнозвісну Білу Вдову, яку не зустрічав вже дуже давно. Звуки навколишнього світу ніби відбиваються від куполу, яким мене оточила шишка. Шум в вухах, який мучить мене останні роки, вже не здається звичайним білим шумом телевізора. Це то шум моря, то щебет птахів. Тіло виявляється надто важким, щоб надалі перебувати в вертикальному положенні, тому завалююсь на диван і починаю задротити в шахи на Сhess.com. Концентрація на максимумі, і я з легкістю піднімаю 100 рейтингу за цей відносно недовгий проміжок часу. А як по іншому, коли здається ніби шахова дошка перед тобою - це все що зараз існує.

3:00-4:00 | Вихід з тріпу максимально лайтовий та приємний, тіло поступово покидає збудження, а мозок з полешенням та ноткою суму повертається до попереднього режиму роботи. Та працювати вже не треба, ніч на дворі, тому ще цигарка - і спати.

ВИСНОВОК
Якість товару:
Єдиний на мою думку недолік - спресованість, мені це здається якоюсь мірою знущанням над шишкою, але в таких реаліях живемо, треба чимось жертвувати заради компактності. 10/10
Оператор:
Завжди тверезо оцінює ситуацію і за можливістю допомагає. 10/10
Скарб:
Тихий район міста, недалеко від центру, можна спокійно пройти і зняти без зайвих очей. 10/10
Вага:
Кур'єр трохи побешкетував, поклавши 1.8 замість 3
Співвідношення ціна/якість/сервіс: хороша

 
Последнее редактирование:
Дайте шишку)
 
Назад
Сверху Снизу