Трип репорт Та самa альфа Від PeopleProject

St1veOD

Не отписал трип GTA24, Nicksss
Чайка
Регистрация
22 Ноя 2022
Сообщения
266
Репутация
27
Реакции
291
Продавець:https://bmwrc.biz/forums/PeopleProject/
Тестер:Ч. 23/70/182
Толер: Средній.
Кросстолер: Ні
Тестуєма речовина: АльфаПВП (α-PyrrolidinoValeroPhenone).
Вага проби: 1грам
Спосіб отримання: Клад
Спосіб використання: сигарети, лампа, водний
Дозування: 20-25мг. Разова .
органолептичні властивості: Запах Звичайнтй як у Альфи, Це мені дуже нагадує запах Аналогічно рідині для зняття лаку. Зовнішній вигляд виробу порадував, колір п'яти кристалів ближче до білого, Кристали злегка каламутні, різного розміру. Один великий, два маленьких, і два середніх. Борошна не було. Стаф сухий, Вимішують легко, не важко.
Фото:
Фото:
12:00.Забравши скарб, повернувшись додому, я заснув у заздалегідь підготовленій лампі близько 25 мг. Забігаючи наперед, скажу, що саме цієї альфи потрібно більше в лампі, ніж в сигареті, Хоча у інших все навпаки, в сигарету завжди доводилося наливати більше, ніж в лампу. Він добре тане, навіть дуже легко піддається опіку. Після першого вдиху нічого особливо не змінилося.
12:35 Другий вдих, видих і стадо мурашок пробігло по тілу, руки стали трохи тремтіти, пульс частішав. Але це не те, чого я чекаю. Продовжувати потрібно до тих пір, поки лампа не нагріється.
12:37 Продовжую курити з кожним подихом, чекаючи приходу ейфорії, але поки немає. Його почали підривати, я не можу стояти на місці. З'явився тремор в ногах, частішало серцебиття, як ніби все почало змінюватися навколо. Звучить, потім все інше.
12:40 Почали з'являтися перші промені ейфорії, по тілу пробігла легка тремтіння, в очах з'явилася каламутність. В голові багато думок, все перемішано.
12:45 Ось вони, повноцінні перші напаси, на видиху жар в тілі зміниться ознобом, мурашки по всьому тілу, німіють кінчики пальців.
12:50 Я відклав лампу, і запалив звичайну сигарету, очі на секунду потемніли, сів на підлогу, щоб не впасти. Це було фантастично, я так і не закінчив курити сигарету. З'явилася задишка, ніби я пробіг крос декілька кілометрів. Тож я сидів на підлозі, намагаючись зібратися з думками до купи, але нічого не вийшло. Хотілося підійти до ліжка, щоб лягти, але було стрьомно, що туди не потраплю.
Висновок: Упаковка і скритність є файна. Виріб був у двох зіп-пакетах. Стафф сухий, Він відмінно розгортається. Оголошена Вага відповідає отриманой. Зовнішній вигляд вироби порадував, такого крісса я давно не бачив. Вхід рівний, виходів практично не відчув, ну хіба що недосипання і в очах мазанін. Я залишився задоволений продуктом. Однозначно рекомендую магазин. Оператор в ТГ ввічливий, Професійний. Спілкуванням з адміністратором магазину на форумі залишився задоволений, все зрозуміло по суті.
 
Супер)))Спасибо большое!
 
Братанчик, береги сердечко!
 
Назад
Сверху Снизу