Трип репорт На тесті нові каннабіноїди HHCPO

BMWRC Ar4ibyte

Команда форума
Модератор
Ровный
Мес†ный
Регистрация
2 Мар 2021
Сообщения
4.058
Репутация
2.304
Реакции
8.023

Вітаю T5110gg
Welcom-to-bmwrc.gif

Інф. Щодо магазину
Невідомий форуму магазин.
Країна виробник: Франція

Інф. По тестеру
Ar4ibyte
: зріст 186см./вага 110кг./ 37 років.
Досвід вживання речовин - білш ніж 24 роки.
Толерантність до речовини - нема.
Крос-толер: відсутній.
Самопочуття - відсторонене.
Настрій - психологічна втома.

Інф. щодо речовини
Речовина: Канабіс.
Вид речовини: суміш тютюну з ферментованою сенсиміл'ю.
Тип: напівконцентрат гексагідроканнабіфорола з ацетилуванням HHCPO
Сорт: сативний, індичний роди канабісу та рудераліз.
Дуже темний, ліпкий, має дивний запах. Без насіння, що і відрізняє від класичного ямайського Сес, бо це сенсемілія.


Інф. щодо відправлення (за 5 бальною шкалою)
Конспірація - Не потрібна. Речовина легальна в країнах легального мед. канабісу.
Зручність логістики - 4 (DHL)
Терміни - тиждень у середньому.
Поштовий щільний пакет з м'яким повітряним наповнювачем, усередині зіп пакети із вмістом речовини.

Інф. щодо вживання
Через бонг мабуть що 0.03-0.04г. Але це не точноРаста

Інф. За часом дії
усього часу дії - 01:40
вхід - 00:01
плато - 00:07
спад - 01:20

Інф. щодо ефектів (5 бальна шкала)
Ейфорія - 5
Стимуляція - 4
Психоделія - 5
Сила дії речовини - 5
Галюциноген - 1





cossacks.gif
Щось новесеньке потрапило мені на стіл і сьогодні я розповім вам про такий каннабіс від французиків як Сесс із абревіатурою HHCPO.

Ой, друже, ти чув про HHCPO?
rasta-shishka.png

Це не просто абревіатура, це щось більше. Слухай но сюди...Blabla
HHCPO - це скорочення, яке зазвичай використовується для позначення хімічної сполуки під назвою HHCP-O-acetate.
Це полусинтетическое похідне тетрагідроканнабіфорола (THCP), яке отримується в кілька етапів шляхом воднювання до гексагідроканнабіфорола (HHCP), за яким слідує ацетилування OH-групи.
Хімічна формула HHCP-O-acetate - це C25H38O3.
Це означає, що молекула складається з 25 атомів вуглецю ©, 38 атомів водню (H) і 3 атомів кисню (O).
Деякі продавці помилково стверджують, що HHCPO означає гексагідроканнабінол пропіонат (HHC-P) або гексагідроканнабінол циклопропіловий ефір, але це різні сполуки.
Так що, друже, якщо тобі пощастить купити HHCPO, то знай, що це не просто абревіатура, а ціла хімічна формула яка відправить тебе на півтори години у неймовірний кайф сативно-індичного хайлайну. T5110gg


spaceman.gif
Отож пані та панове, з вами я Арчібайт, з досвідом вживання наркотичних речовин більш ніж двадцять чотири роки і ми починаємо.

Надавши своєму організму добряче відпочити від канабісу, я продовжую вивчати нові канабіноїди і ось він, дивлюсь на те і міркую собі, неначебто сіно якесь ферментоване, що за лайно?
default-weedbush.gif
На запах воно має таке легесеньку схожість із традиційним ароматом конопель породистих квіточок, трішки є якась кислинка, але не цитрусова, а така більш до чорносливу кислина в ароматі. Є гілки, палички, трішки сміття, бо то є клятий трім, мабуть французи не паряться що до цього, хоча б мали, бо трім це шматки листя верхівок, та саме шматочки квіточок.
Ліпкий, та розсипчастий водночас, до пальців липне зараза конкретно так, хрін струсиш.
Це аля Сес, тому тут присутні шматки якогось приємного листя тютюну, його тут дуже гарно збалансували і тому навіть мені, людині яка курила тютюн останній раз, мабуть що декілька тижнів тому, не було на почуттєвому рівні там чогось не приємного, якихось відчуттів, запаморочення, або традиційного присмаку нашого Українського фабричного тютюну з ароматом паленого сіна.

Отож напасик заряджений, насипав трішки бо досвід мені підказує, щоб я був обережний
cosak.gif



kalyan.gif
Тягну повільно, через бонг, трішки дере горлянку, та давить із середини в легенях коли я наповнив повітрям повні легені. Прагне вийти, але я тримаю, зтримуючи кашель я відпускаю богові Джа його частину.
Намагаючись розпізнати аромати було відчуття балансу між ганджою та тютюном, не більше.

І ось перші відчуття:
00:01 Бум, привіт каже мені повне та неймовірно різке занурення у індично-сативний компот почуттів.
Мої очі... їх нема, шо той бобер накурений
sigareta-pogasla.gif

Координація рухів трішки п'яненька, розум неначе ізолював від сприйняття реальності заточивши мене у капсулу. Дуже прикольно, в мене посмішка сама по собі на все обличчя, я відчуваю неймовірне відчуття радості, та спокою.

00:07 Мене все більше розпирає, але ось тут був пік, на плaтo мене виштовхнуло із супроводом істеричного сміху, аж до сліз сцуко
rjaka.gif

Протягом усього часу далі, я був на дуже великому позитиві, з неймовірно гарним настрієм, відчуваючи до оточуючих лишень любов, та саме найголовніше спокій, на душі та у серці.

00:30 Статус контроль: мене підсушило, але в цілому все без змін.
Істеричний неконтрольований сміх був лише раз, далі були короткі спалахи гучного сміху.
Посмішка на всі свої 23 зуба
morder.gif


01:00 Статус контроль бо без змін друзі, мене тримає на тій самій хвилі кайфу
lol.gif

Помічаю іноді краєм ока якісь рухи. Сприйняття реальності трохи яскравіше за звичайне, плавніше все в загалом якось відчуваеться і це відображається на рухах мого тіла.

01:20 Походу почало відпускати
shock2.gif

Я у шоці, як вбило так і відпустилоРаста
Різкий дуже вихід, просто в один момент тебе виводить з цього стану, неначе ти з води випірнаєш. Тобто тобі треба обсохнути, так і тут є залишкова частина, такий собі легесенький шлейф, який зникає повільно та обережно, але в загалом твій мозок тверезо оцінює обставини і п'янесенький стан теж відходить подалі та відпускає.

01:40 Я тверезий, та більше не відчуваю впливу речовини на свій організм.



Висновки такі: це дуже потужна альтернатива яка ні чим не поступається по силі впливу на організм традиційному ТГК.
У співвідношенні ціна-якість, то є дуже гарною пропозицією на ринку конопель.
Рекомендую до вживання, ще подивлюсь, на зріст толерантності та додатково проінформую.

А на цьому все, сподіваюсь вам сподобався мій тріп-репорт, не забудьте залишити коментар та оцінити мою працю.
plyus-odin.gif


vse-bude-Ukraine.gif
Бажаю нам перемоги, міцного здоров'я, повного лігалайзу конопель, та гідного життяT5110gg
ukraine.gif
Все буде Україна.
 
Последнее редактирование:

Вітаю T5110gg
Welcom-to-bmwrc.gif

Інф. Щодо магазину
Невідомий форуму магазин.
Країна виробник: Франція

Інф. По тестеру
Ar4ibyte
: зріст 186см./вага 110кг./ 37 років.
Досвід вживання речовин - білш ніж 24 років.
Толерантність до речовини - нема.
Крос-толер: відсутній.
Самопочуття - відсторонене.
Настрій - психологічна втома.

Інф. щодо речовини
Речовина: Канабіс.
Вид речовини: суміш тютюну з ферментованою сенсиміл'ю.
Тип: напівконцентрат гексагідроканнабіфорола з ацетилуванням HHCPO
Сорт: сативний, індичний роди канабісу та рудераліз.
Дуже темний, ліпкий, має дивний запах. Без насіння, що і відрізняє від класичного Ямайського Сєс. Бо це сенсемілія.


Інф. щодо відправлення (за 5 бальною шкалою)
Конспірація - Не потрібна. Речовина легальна в країнах легального мед. канабісу.
Зручність логістики - 4 (DHL)
Терміни - тиждень у середньому.
Поштовий щільний пакет з м'яким повітряним наповнювачем, усередині зіп пакети із вмістом речовини.

Інф. щодо вживання
Через бонг мабуть що 0.03-0.04г. Але це не точноРаста

Інф. За часом дії
усього часу дії - 01:40
вхід - 00:01
плато - 00:07
спад - 01:20

Інф. щодо ефектів (5 бальна шкала)
Ейфорія - 5
Стимуляція - 4
Психоделія - 5
Сила дії речовини - 5
Галюциноген - 1


HHCPO.png



cossacks.gif
Щось новесеньке потрапило мені на стіл і сьогодні я розповім вам про такий каннабіс від французиків як Сесс із абревіатурою HHCPO.

Ой, друже, ти чув про HHCPO?
rasta-shishka.png

Це не просто абревіатура, це щось більше. Слухай но сюди...Blabla
HHCPO - це скорочення, яке зазвичай використовується для позначення хімічної сполуки під назвою HHCP-O-acetate.
Це полусинтетическое похідне тетрагідроканнабіфорола (THCP), яке отримується в кілька етапів шляхом воднювання до гексагідроканнабіфорола (HHCP), за яким слідує ацетилування OH-групи.
Хімічна формула HHCP-O-acetate - це C25H38O3.
Це означає, що молекула складається з 25 атомів вуглецю ©, 38 атомів водню (H) і 3 атомів кисню (O).
Деякі продавці помилково стверджують, що HHCPO означає гексагідроканнабінол пропіонат (HHC-P) або гексагідроканнабінол циклопропіловий ефір, але це різні сполуки.
Так що, друже, якщо тобі пощастить купити HHCPO, то знай, що це не просто абревіатура, а ціла хімічна формула.
Будь обережний і вивчай, що ти купуєш!

spaceman.gif
Отож пані та панове, з вами я? Арчібайт з досвідом вживання наркотичних речовин більш ніж двадцять чотири роки і ми починаємо.

Надавши своєму організму добряче відпочити від канабісу, я продовжую вивчати нові канабіноїди і ось він, дивлюсь на те і міркую собі, неначебто сіно якесь ферментоване, що за лайно?
default-weedbush.gif
На запах воно має таке легесеньку схожість із традиційним ароматом конопель породистих квіточок, трішки є якась кислинка, але не цитрусова, а така більш до чорносливу кислина в ароматі. Є гілки, палички, трішки сміття, бо то є клятий трім, мабуть французи не паряться що до цього, хоча б мали, бо трім це шматки листя верхівок, та саме шматочки квіточок.
Ліпкий, та розсипчастий водночас, до пальців липне зараза конкретно так, хрін струсиш.
Це аля Сес, тому тут присутні шматки якогось приємного листя тютюну, його тут дуже гарно збалансували і тому навіть мені, людині яка курила тютюн останній раз, мабуть що декілька тижнів тому, не було на почуттєвому рівні там чогось не приємного, якихось відчуттів, запаморочення, або традиційного присмаку нашого Українського фабричного тютюну з ароматом паленого сіна.

Отож напасик заряджений, насипав трішки бо досвід мені підказує, щоб я був обережний
cosak.gif



kalyan.gif
Тягну повільно, через бонг, трішки дере горлянку, та давить із середини в легенях коли я наповнив повітрям повні легені. Прагне вийти, але я тримаю, зтримуючи кашель я відпускаю богові Джа його частину.
Намагаючись розпізнати аромати було відчуття балансу між ганджою та тютюном, не більше.

І ось перші відчуття:
00:01 Бум, привіт каже мені повне та неймовірно різке занурення у індично-сативний компот почуттів.
Мої очі... їх нема, шо той бобер накурений
sigareta-pogasla.gif

Координація рухів трішки п'яненька, розум неначе ізолював від сприйняття реальності заточивши мене у капсулу. Дуже прикольно, в мене посмішка сама по собі на все обличчя, я відчуваю неймовірне відчуття радості, та спокою.

00:07 Мене все більше розпирає, але ось тут був пік, на плота мене виштовхнуло із супроводом істеричного сміху, аж до сліз сцуко
rjaka.gif

Протягом усього часу далі, я був на дуже великому позитиві, з неймовірно гарним настрієм, відчуваючи до оточуючих лишень любов, та саме найголовніше спокій, на душа та у серці.

00:30 Статус контроль: мене підсушило, але в цілому все без змін.
Істеричний неконтрольований сміх був лише раз, далі були короткі спалахи гучного сміху.
Посмішка на всі свої 23 зуба.
morder.gif


01:00 Статус контроль бо без змін друзі, мене тримає на тій самій хвилі кайфу
lol.gif

Помічаю іноді краєм ока якісь рухи. Сприйняття реальності трохи яскравіше за звичайне, плавніше все в загалом якось відчуваеться та це відображається на рухах мого тіла.

01:20 Походу почало відпускати
shock2.gif

Я у шоці, як вбило так і відпустилоРаста
Різкий дуже вихід, просто в один момент тебе виводить з цього стану, неначе ти з води випірнаєш. Тобто тобі треба обсохнути, так і тут є залишкова частина, такий собі легесенький шлейф, який зникає повільно та обережно, але в загалом твій мозок тверезо оцінює обставини і п'янесенький стан теж відходить подалі та відпускає.

01:40 Я тверезий, та більше не відчуваю впливу речовини на свій організм.



Висновки такі: це дуже потужна альтернатива яка ні чим не поступається по силі впливу на організм традиційному ТГК.
У співвідношенні ціна якість то є дуже гарною пропозицією на ринку конопель.
Рекомендую до вживання, ще подивлюсь, на зріст толерантності та додатково проінформую.

А на цьому все, сподіваюсь вам сподобався мій тріп-репорт, не забудьте залишити коментар та оцінити мою працю.
plyus-odin.gif


vse-bude-Ukraine.gif
Бажаю нам перемоги, міцного здоров'я, повного лігалайзу конопель, та гідного життяT5110gg
ukraine.gif
Все буде Україна.
Красавчик, это 🔥
Мне очень зашло, как на уроке каком-то побывал)
 

Вітаю T5110gg
Welcom-to-bmwrc.gif

Інф. Щодо магазину
Невідомий форуму магазин.
Країна виробник: Франція

Інф. По тестеру
Ar4ibyte
: зріст 186см./вага 110кг./ 37 років.
Досвід вживання речовин - білш ніж 24 років.
Толерантність до речовини - нема.
Крос-толер: відсутній.
Самопочуття - відсторонене.
Настрій - психологічна втома.

Інф. щодо речовини
Речовина: Канабіс.
Вид речовини: суміш тютюну з ферментованою сенсиміл'ю.
Тип: напівконцентрат гексагідроканнабіфорола з ацетилуванням HHCPO
Сорт: сативний, індичний роди канабісу та рудераліз.
Дуже темний, ліпкий, має дивний запах. Без насіння, що і відрізняє від класичного Ямайського Сєс. Бо це сенсемілія.


Інф. щодо відправлення (за 5 бальною шкалою)
Конспірація - Не потрібна. Речовина легальна в країнах легального мед. канабісу.
Зручність логістики - 4 (DHL)
Терміни - тиждень у середньому.
Поштовий щільний пакет з м'яким повітряним наповнювачем, усередині зіп пакети із вмістом речовини.

Інф. щодо вживання
Через бонг мабуть що 0.03-0.04г. Але це не точноРаста

Інф. За часом дії
усього часу дії - 01:40
вхід - 00:01
плато - 00:07
спад - 01:20

Інф. щодо ефектів (5 бальна шкала)
Ейфорія - 5
Стимуляція - 4
Психоделія - 5
Сила дії речовини - 5
Галюциноген - 1





cossacks.gif
Щось новесеньке потрапило мені на стіл і сьогодні я розповім вам про такий каннабіс від французиків як Сесс із абревіатурою HHCPO.

Ой, друже, ти чув про HHCPO?
rasta-shishka.png

Це не просто абревіатура, це щось більше. Слухай но сюди...Blabla
HHCPO - це скорочення, яке зазвичай використовується для позначення хімічної сполуки під назвою HHCP-O-acetate.
Це полусинтетическое похідне тетрагідроканнабіфорола (THCP), яке отримується в кілька етапів шляхом воднювання до гексагідроканнабіфорола (HHCP), за яким слідує ацетилування OH-групи.
Хімічна формула HHCP-O-acetate - це C25H38O3.
Це означає, що молекула складається з 25 атомів вуглецю ©, 38 атомів водню (H) і 3 атомів кисню (O).
Деякі продавці помилково стверджують, що HHCPO означає гексагідроканнабінол пропіонат (HHC-P) або гексагідроканнабінол циклопропіловий ефір, але це різні сполуки.
Так що, друже, якщо тобі пощастить купити HHCPO, то знай, що це не просто абревіатура, а ціла хімічна формула.
Будь обережний і вивчай, що ти купуєш!

spaceman.gif
Отож пані та панове, з вами я? Арчібайт з досвідом вживання наркотичних речовин більш ніж двадцять чотири роки і ми починаємо.

Надавши своєму організму добряче відпочити від канабісу, я продовжую вивчати нові канабіноїди і ось він, дивлюсь на те і міркую собі, неначебто сіно якесь ферментоване, що за лайно?
default-weedbush.gif
На запах воно має таке легесеньку схожість із традиційним ароматом конопель породистих квіточок, трішки є якась кислинка, але не цитрусова, а така більш до чорносливу кислина в ароматі. Є гілки, палички, трішки сміття, бо то є клятий трім, мабуть французи не паряться що до цього, хоча б мали, бо трім це шматки листя верхівок, та саме шматочки квіточок.
Ліпкий, та розсипчастий водночас, до пальців липне зараза конкретно так, хрін струсиш.
Це аля Сес, тому тут присутні шматки якогось приємного листя тютюну, його тут дуже гарно збалансували і тому навіть мені, людині яка курила тютюн останній раз, мабуть що декілька тижнів тому, не було на почуттєвому рівні там чогось не приємного, якихось відчуттів, запаморочення, або традиційного присмаку нашого Українського фабричного тютюну з ароматом паленого сіна.

Отож напасик заряджений, насипав трішки бо досвід мені підказує, щоб я був обережний
cosak.gif



kalyan.gif
Тягну повільно, через бонг, трішки дере горлянку, та давить із середини в легенях коли я наповнив повітрям повні легені. Прагне вийти, але я тримаю, зтримуючи кашель я відпускаю богові Джа його частину.
Намагаючись розпізнати аромати було відчуття балансу між ганджою та тютюном, не більше.

І ось перші відчуття:
00:01 Бум, привіт каже мені повне та неймовірно різке занурення у індично-сативний компот почуттів.
Мої очі... їх нема, шо той бобер накурений
sigareta-pogasla.gif

Координація рухів трішки п'яненька, розум неначе ізолював від сприйняття реальності заточивши мене у капсулу. Дуже прикольно, в мене посмішка сама по собі на все обличчя, я відчуваю неймовірне відчуття радості, та спокою.

00:07 Мене все більше розпирає, але ось тут був пік, на плота мене виштовхнуло із супроводом істеричного сміху, аж до сліз сцуко
rjaka.gif

Протягом усього часу далі, я був на дуже великому позитиві, з неймовірно гарним настрієм, відчуваючи до оточуючих лишень любов, та саме найголовніше спокій, на душа та у серці.

00:30 Статус контроль: мене підсушило, але в цілому все без змін.
Істеричний неконтрольований сміх був лише раз, далі були короткі спалахи гучного сміху.
Посмішка на всі свої 23 зуба.
morder.gif


01:00 Статус контроль бо без змін друзі, мене тримає на тій самій хвилі кайфу
lol.gif

Помічаю іноді краєм ока якісь рухи. Сприйняття реальності трохи яскравіше за звичайне, плавніше все в загалом якось відчуваеться та це відображається на рухах мого тіла.

01:20 Походу почало відпускати
shock2.gif

Я у шоці, як вбило так і відпустилоРаста
Різкий дуже вихід, просто в один момент тебе виводить з цього стану, неначе ти з води випірнаєш. Тобто тобі треба обсохнути, так і тут є залишкова частина, такий собі легесенький шлейф, який зникає повільно та обережно, але в загалом твій мозок тверезо оцінює обставини і п'янесенький стан теж відходить подалі та відпускає.

01:40 Я тверезий, та більше не відчуваю впливу речовини на свій організм.



Висновки такі: це дуже потужна альтернатива яка ні чим не поступається по силі впливу на організм традиційному ТГК.
У співвідношенні ціна якість то є дуже гарною пропозицією на ринку конопель.
Рекомендую до вживання, ще подивлюсь, на зріст толерантності та додатково проінформую.

А на цьому все, сподіваюсь вам сподобався мій тріп-репорт, не забудьте залишити коментар та оцінити мою працю.
plyus-odin.gif


vse-bude-Ukraine.gif
Бажаю нам перемоги, міцного здоров'я, повного лігалайзу конопель, та гідного життяT5110gg
ukraine.gif
Все буде Україна.
Как всегда на высоте бро, красавчик, а то что на украинском языке то вообще бомба, респект, +в репу
 
У Львові можливо отримати на тест цих прекрасних канабіноідів ?
 
У Львові можливо отримати на тест цих прекрасних канабіноідів ?
Привіт, нажаль ні, та хочу зауважити що твій рівень аккаунту занадто низький для того щоб просити проби.
Пробіжись по гілкам форуму, поспілкуйся з місцевими користувачами, переглянь наші конкурси та долучайся до активного життя BMWRC.
Тобі потрібно скласти хоча б декілька трі-репортів, щоб тебе могли оцінити, твої здібності, розумієш?
Переглянь правила форуму та можливо твою кандидатуру згодом розглянуть на статус про-тестеру, хто зна T5110gg
 
Привіт, нажаль ні, та хочу зауважити що твій рівень аккаунту занадто низький для того щоб просити проби.
Пробіжись по гілкам форуму, поспілкуйся з місцевими користувачами, переглянь наші конкурси та долучайся до активного життя BMWRC.
Тобі потрібно скласти хоча б декілька трі-репортів, щоб тебе могли оцінити, твої здібності, розумієш?
Переглянь правила форуму та можливо твою кандидатуру згодом розглянуть на статус про-тестеру, хто зна T5110gg
На рахунок рівня аккаунту згоден, але маю на сусідньому форумі багато репортів та хорошу репутацію)
 
На рахунок рівня аккаунту згоден, але маю на сусідньому форумі багато репортів та хорошу репутацію)
Дуже гарно, тоді ти можеш як приклад перенести три своїх кращих робіт сюди, тільки не вказуй назву магазину якщо його в нас не ма і не роби посилань на сторонні ресурси. Ми будемо тільки у захваті від нових талановитих репортерів, бо ми дуже цінуємо якість та закликаємо кожного до того щоб складати тріп-репорти не на від'єбись, а на дійсно високому рівні і для цього є вже декілька дуже потужних статей написаних особисто мною.
О тож, якщо виникнуть запитання або якісь пропозиції, ти знаєш де мене знайти.
 
Дуже гарно, тоді ти можеш як приклад перенести три своїх кращих робіт сюди, тільки не вказуй назву магазину якщо його в нас не ма і не роби посилань на сторонні ресурси. Ми будемо тільки у захваті від нових талановитих репортерів, бо ми дуже цінуємо якість та закликаємо кожного до того щоб складати тріп-репорти не на від'єбись, а на дійсно високому рівні і для цього є вже декілька дуже потужних статей написаних особисто мною.
О тож, якщо виникнуть запитання або якісь пропозиції, ти знаєш де мене знайти.
Ну ты как всегда все четко по полочкам, респект бро
 
default-madeitation.gif
Я уже до сотки дошёл
напас и норм T5110gg
Каждый день ребзяРаста
Rasta-znak-rastafaray.png
несколько раз в день шмалю шмаль
толлер держит прекрасно
rastafaray-bmwrc.gif
 
Хороший репорт
Интересное вещество, хоть и синтетический, но всё таки каннабидиол. Хотя в 10-е были уже миксы, спайсы всякие, которые и по сей день ещё кому-то интересны. Вот после них осталось подсознательное общение что синтетический каннабис - это дичь. Но современные исследования каннабиса открывают новые интересные вариации употребления ТГК, что, несомненно, радует
Планирую как-нибудь попробовать сабж. Знакомые, кто пробовал, описывали Трип как более продолжительный, чем от шишек и наша. Правда пробовали они wax. Наверное, это тоже решает

HHCPO набивает толер к шишкам или всё-таки нет?
 
Назад
Сверху Снизу