Интересно Сектор флуда (деньги или товар каждые 500 смс)

Якщо мені підфрртить вейпа азяти то я буду самий щасливий переможець вейпмен ахххаа

Всім доброго ранку, цікаво що у вас нового розказуйте як ви там і що робите чому все так

Найкращий спосіб зберегти рівновагу, це мати позицію спостерігача, при цьому не вирішуватися ні в які процеси, просто наблюдати тоді можна мати душевну рівновагу і мир

То ж да все як закатували просто і доступно не ну а як по другому ми можемо робити ахха

Без приключений скучно
Так це ж адреналінові залежність вже , ти хто по гороскопу близнюк?

Блокують все що можна і неможна кругом по всьому світу

Журнал Економіст зробив обкладинку свого журналу кінець соціальним сетям...а як відомо журнал каже наперед що має бути

З 16 вересня уже травку вивели з категорії тяжких наркотиків, тепер якщо вас принимають з травною то це лише адмінштраф....Якщо я все правильно зрозумів

Открывает без впн на браузере с акаунтом .

Слава безвизу . Свобода слова и вероисповидания по .........
Цікаво це про яке віросповідання ви говорите? Якщо про віру в християнство то Христос ніхто а Бога немає як такого ...бо біблія це єврейська книга казок така як і Коран...це для оболванення людей

Отож бо і воно всі шукають кур'єрів але ніхто незнає де вони ховаються)

Все правильно згідний сто відсотків ніяк по іншому неможе бути це завжди так було є і буде))

Тож таки да кажуть що не можна робити те що можна, коли можна робити те що неможна

Он по новинах чув що Брюс Віліс неохоче знову бути міцним горішком каже що горіхи нелюбить просто

Куда не глянь пише вам потрібно активувати ваш код, активно активізувати активізувашуюся активізацію активної темки)))

Брайза заявиви що Путін шукає спосіб ескалації щоб ескалювати все що ескалюється тому що він нехоче дати задню через резінову попу

Отличная просто погодка погодіще погодулька сонечко листя мох трава все офігенно

Це правильно погуляти на природі опустити два плотненьких і можна покушать

Ну тож погуляти це ж походу і є накупити апетит щоб він хотів їсти аххааа

Найтяжче це те що немає того чого потрібно мати одні заморочки кругом негатив ото житійо настало

Ну здорова як життя в тебе розказуй хто шо звідки чому яким чином чого хочеш чи чому просиш пробу дають але незнаю чи дадуть

Румуни хочуть почати розподіл земель все хочуть Буковину собі забрати почалося цікава штука скоро почнеться розподіл земель по всьому світу це жостко

Головне щоб не бегемот або жирафа бо булоб дуже не цікаво бачити а так слон нормально
 
всем ку

то шо надо

ну по тебе и видно шо скучно


пишет шо видео недоступно

есть такое дело

Открывает без впн на браузере с акаунтом
ща попробую

Наконец активизация флудилки Chatparty88
та если бы) тут говорят шо флудить нельзя ахаха

так шо хз активизация или нет

поживем и увидим

хорошая погода сегодня

надо пойти прогуляться однозначно

аппетит так сказать нагулять

Накурить апетит надёжнее
та то у меня по плану вечером

Партия экс-премьера Чехии победила на местных выборах в 10 из 13 краев

это хорошо конечно, он слон
 
Та бо заебали, в конце-концов! Ардув сейчас тоже себе придумал, что будет башлять флудерастам по 5к (и второе место 2к), и что? Ебашь, пока пальцы не устанут?!! Нахуй такое нужно!!!
)))))) ад модерам
Ну если сможеш бота три поста в одной теме бан сутки . работы не уменьшит но и шизоидов поуспакоит .
Так це добре коли хороша трава і можна багато курити хочу спробувати жижу десь на пробу взяти цікаво як пре
Прёт неплохо . Единственная проблема ДОСТУПНОСТЬ начинаеш долбить всегда и везде .
 
Найкращий спосіб зберегти рівновагу, це мати позицію спостерігача, при цьому не вирішуватися ні в які процеси, просто наблюдати тоді можна мати душевну рівновагу і мир
Без приключений скучно
 
З 16 вересня уже травку вивели з категорії тяжких наркотиків, тепер якщо вас принимають з травною то це лише адмінштраф....Якщо я все правильно зрозумів
до 5г .
Так це ж адреналінові залежність вже , ти хто по гороскопу близнюк?
на аве .
 
‼️ВНИМАНИЕ ‼️

ПОДРОБНЕЕ ЧИТАТЬ ТУТ

💰ОПЛАТА ЕЖЕДНЕВНО!💰
Набираем в команду по Киеву (Левый и правый берег) :

🚚курьеров ( залог 2000 грн )
🏠склад ( залог 1000$ )

💌🚕🛫отправщиков почты и такси по Киеву.

Также ищем курьеров в Буче, Броварах, Ирпене и Вышгороде !!!

Условия оплаты очень хорошие, все подробности у оператора или
тут
Сверяйте контакты на нашем сайте 24tip.top ( открывается с VPN )
https://24tip.top/
 
Цікаво це про яке віросповідання ви говорите? Якщо про віру в християнство то Христос ніхто а Бога немає як такого ...бо біблія це єврейська книга казок така як і Коран...це для оболванення людей
Просю не ставить в один ряд веру и религию .
 
Ребята а много надо времени что бы набить 500 смс?
Ну якщо в темпі до потрібно трохи часу а якщо повільніше то багато часу все залежить від того чому ти тут і чого ти хочеш ну а як інакше...бий потихеньку

Сто проциков хулі тут робити лишилося
 
Якби дали добро то за 15 хвилин уже прокрут був би аххха настрій агонь я
 
Назад
Сверху Снизу