BmwRc рекомендует AMF.HOUSE - Автопродажи 24/7 [КОКС|АМФ|МЕФ|МЕТ|ЕШКИ|МАДАМ|МАРКИ|ШИШ|ГРИБЫ] - КИЕВ и ОБЛ-ЛЬВОВ и ОБЛ-ОДЕССА-ДНЕПР-НИКОЛАЕВ-ПАВЛОГРАД|

Магазин AmfHouse, благодарит всех тестеров отписавших трип-репорты по выигрышам в рулетках. Приятных покупок и качественных трипов!
новые боты автопродаж в работе:

https://t.me/AHvipBot
https://t.me/AHstarBot
 
Спасибо АмфХаусу и команде за понимание и выдачу оплаты за баннер раньше на 2 недели)
Шишки : Cream Caramel 2г!
Вкусные, советую
репорт завтра выложу;)
Фото :
Посмотреть вложение 31028
 
це реально топовий магазин в Україні, з направленням чітко на клієнта. Сервіс вишка!!!
І ті хто розводить негатив з слабо обгрунтованим баченням ситуації, нехай в першу чергу подивляться на себе збоку, 99% що причиною виявиться самовпевненість , наглість , нетактовність або викруженість. Колектив від опера до курєра зробив навіть не більше, а те що взагалі не мав робити.
Моя ситуація почалась з того що я "замахував" опера на рахунок кладів) щоб знайти який найближчий до мене). І згадав про ситуацію яка сталась ДВА ТИЖНІ тому. В мене стався ненаход, про який я навіть не сказав, бо було темно і магаз як годинник завжди працював, думав мій касяк і зранку ретельніше пошукаю . Ну але виявилось що всетаки ненаход. Терміни перезакладу я пропустив , ну і забив болт, правила є правила. Ну а тепер вирішив за компанію скинути фотки кладу щоб курєр просто пригадав цей клад, може щось інформативне буде. Хоча шансів мало.... як не як пройшло багато часу, не думав що він взагалі згадає. Через декілька днів в мене появляється фото кладу. Я взагалі не поняв шо це. Опер і кладніціював а Курєр мало того що зробив перезаклад, ЧЕРЕЗ ДВА ТИЖНІ КАРЛ! від якого йому ні холодно ні жарко, а щей бонус насипав. Хоча знав що я йому навіть "дякую" не зможу сказати, ( курєр красавчік яких мало)) дякую ) це один і той самий колектив що і в негативних відгуках, я оперу написав перший раз, нізким не знайомий , просто клієнт, НІ СЛОВА ПРО ПЕРЕЗАКЛАД. Курєр взагалі не має відношення до спілкування з клієнтами, Але зробив як красавчік . Йому це точно зарахується в карму) про якість сервісу висновок робіть самі. Для мене це вартує поваги і медалі)
Маленька ремарка- клад забрав декілька хвилин тому. + Скрін від Опера прикріпляю)
 
Знаком с самого открытия шопа и могу сказать что сервис здесь что надо
 
Мадам тут вышка
 
Вы лучшие! Всем советую, качество и сервис на высшем уровне!
 
Назад
Сверху Снизу