Трип репорт Марки від Canna_Biz1234

enedy

Київ
Мес†ный
Регистрация
30 Ноя 2017
Сообщения
433
Репутация
215
Реакции
574
гутен морген, френди
сьогодні буде невеликий екскурс по простору і часу
всі вже охнули і ахнули від репортів моїх колег по даній речовині і я не залишився осторонь, молодці хлопці
я ж нахалтурив, не сфотографував марку і затягнув з репортом
думаю зовнішній вигляд вам знайомий - картонка просочена лізергіновою кислотою, яка має ряд особливостей в хімічній своїй будові, які можуть кардинально радикально впливати на роботу нашого ретранслятора - мозку.
не шкідлива штука, навіть корисна, якщо голова на місці і з головою підходити до змін в голові, дядько Хофман вот під перманентним її впливом прожив більше ста років
лізергін має чудодійну силу, він окунає тебе в найчистіший і найбажаніший кайф в житті - дозволяє тобі забути про гнилі концепції твого світогляду сформаваного ненайкращим суспільством, яке тебе оточує і формує на початку твого життя і, якщо не вистачило тобі сили думати після формування основ і змінювати той світогляд під сучасне і правильне бачення, яке би ти мав виробити в більш свідомому віці, супроводжує протягом всього наступного періоду твого існування, дозволяє війти в той потік чистої свідомості, де і проходить настояще життя. ти маєш можливість під дієї лізєру зрозуміти всі синусоїди свого таймлайну і переформатувати їх під сприятливі для тебе, які ж сприятливі - це вже залежить від твого бачення правильності всього околопраісхадящєва.

я знав, що ціла марка мене вкраде дуже сильно, тому я зїв два по пів з інтервалом в 3 години

через хвилин 40 я відчув перші зміни в свідомості, полегшення спілкування з зовнішнім світом, більша відкритість перед всім попереду мене

ще через годину я вже був у флові - мало відрізняєш спілкування з лєвими людьми від спілкування з найзакадичнішими друзями

до 3ї години я був вже на плато, легкі візуали, які моментами змінювались на повну абстракцію і фракталізм в очах - все ж залежить від твого рівня заглиблення в думки

поновивши дозу до 5ти годин я був на найглибших рівнях свідомості. це було реально круто. я би міг ще раз починати свою мікрофілософію, але я не зможу передати всеодно всього, що розумів. захоплення найменших змін в полі зору, які супроводжується новим витком роздумів і формуванням нових рівнів мислення - все це дозволило по-новому оцінити мій найближчий місяць буття.

часу не існує взагалі, година 4-5 ранку мені ж без різниці, бо виглядає це наче будь-яка відома тобі пора доби, але з ефектами повних вильотів з простору і зміною в 5 секунд зими з літом, ясного дня з темною ніччю. декілька разів діло підправлялось шишками, що посилювало занурення і покращену візуалізацію. самі ж візуали дуже яскраві, інколи навіть мозок не встигав усвідомити їх, як переміщував мене в нову реальність

На стільки глибоко я не занюрювався ще ніколи. я встратив звязок з реальністю, я не пив вже біля 8ми годин, пересохло все так, що розуміння того прийшло тільки тоді, коли кровю плюнув, яка зійшла з піднебіння

в 7 ранку я вже був вдома, зрачки великі, попереду робота, цілий день без сну, робота проходила під потужним потоком переосмислених думок, які переобдумувались мільйон разів, в яких шукався якийсь певний сакральний сенс, але перебивався відразу роботою, яка повертала до реальності.
я всерйоз задумався над своїм статусом про-тестера і чи потрібно це мені.
багато змін, сильна дія, крута абстракція, нестандартний репорт від мене, реальні оцінки селлеру -
10/10 за все.
Ставай клієнтом Canna_Biz1234 і ніколи не пожалкуєш про свій тріп


 
Назад
Сверху Снизу