Трип репорт Ш Марки від Chemical Brother

enedy

Київ
Мес†ный
Регистрация
30 Ноя 2017
Сообщения
433
Репутация
215
Реакции
574
Отримав пропозицію від chem_bro протестувати шишку Марки, вчора ввечері був забраний клад і опробуваний Handshake22

https://images.vfl.ru/ii/1550565259/0bc0f59c/25456654_m.jpg
Шишка середньої плотності. Трохи масляниста, трохи розсипається, з приємним запахом здаелека нагадуючим хвойно-цитрусовий аромат, немає стандартного травяного шлейфу. Колір - грязно-зелений, переходячий до коричневого

https://images.vfl.ru/ii/1550565530/d86d4d4b/25456700_m.jpg​
Забравши шишку ввечері і добравшись додому лише в 23-00, вирішую, що завтра, тобто сьогодні вже буду мати чим зайнятись, тому не відомо, чи буде час на тест, курю вже.
Толерантність - день до того не курив, сьогодні ж, тобто вчора - зранку шишка від батька вейдера, в обід - ексклюзивна шишечка від мого нового друга - OG 18 і ось на вечір Марки



Засипаю навіть по моїм міркам дуже мало, всього 60мг, паралельно думаючи про те, що 2 шишки перед тим були плотні і така кількість може не наміняти. Ото ж я буваю не правий в своїх розсудженнях Rain22

Дим заходить відносно смачно - на виході не давить, що дуже приємно і дає можливість сфокусуватись на моменті входу/виходу і заходу в потрібний стан Rain77

Запаяло майже з перших секунд
00:02 - ясність думок нахлинула моментально - обожнюю цей сорт. Для мене він як лотерея - гібрид, який своєю назвою дає людині право вибору власного налаштування - або не підготовлено підійдеш до накурки/ неприємна атмосфера навкруги і тебе вкраде індюшний "бед", або всі підвалсні тобі хвилі всесвіту зійдуться в позитивний ключ і тебе накриє приємний сативний пріход
00:10 - дівчина готується до сну, я ж літаю по хаті і переставляю з місця на місце одне й те саме ізза сатівного хая - думки впорядковані гармонійно, все робиться наче по прописаному кимось плану, креативність так і випирає - дівчина сміється з моїх шуточних загонів так, шо аж сон починає перебивати собі, але зранку до роботи - пора все таки в люлю.
00:30 - "така маленька кількість і так розвалило?"
Посмотреть вложение 23502
00:50 - грішу - зайшов в доту Rain99
з урахуванная, що маю деякі скланості на новому ноуті з привиканням до клавіатури грається ідеально - думки все ще десь на позитивних рівнях, по ходу формується куча контенту, який, на жаль, так і залишається контентом в голові і світ цих прекрасних думок не побачить, не почує
01:30 - вже десь до 1 ночі, по законам життя організм виснажився і тягнеться до сну, сатівний хай переходить в індичний стоун, очі важкі, думки вже більше починають бути схожі на сонну фантазію
02:10+ - індюх накинувся і огорнув мене повністю - вже і пиво випив і мигдалю зїв грам 300, шоколадку втоптав, соком запив, сік йогуртом, заїв це все бутербродом з лососем і поняв, шо всьо - я - амєба
02:30 - ефекти потухлості не спадають, тому вирішую лягати спати - вирубився моментально
Сни не памятаю, але спав крепко 7 годин, проснувшись відчував, та і зараз ще є стан млявості і неначе ще не попустило - пара неприємних нагарних вихарклів, стакан води і написання репорту, який вже завершується T511033

По шишці - Марки з переважанням сатіви - 75 на 25 індіки, 10/10​
По кладу - хороший стелс, невеликий прикоп, знято було в секунду, 10/10​
Дякую за надану пробу - сьогодні я її курити не буду - не очікував, що така маленька кількість може на таких довгий проміжок часу запаяти

Рекомендую
 
ОГОНЬ))) отличный трип, мне очень зашёл) РастаРастаРаста
 
Назад
Сверху Снизу