VIP МАГАЗИН UNDERGROUND (Миколаїв, Херсон, Одеса, Дніпро, Львів...) - А-ПВП,АМФ,МЕФ,ШИШКИ,ЕКСТАЗІ,МАРКИ,ГРИБИ

Керівництво може і не кидає, а от кури - кидають, ще й як. Пишуть що прикоп, а воно зверху, підходь, бери, хто хоче..
А у оператора одна відповідь - шукайте, кура надійний, або - усі знайшли там, а ви - ні??
 
Керівництво може і не кидає, а от кури - кидають, ще й як. Пишуть що прикоп, а воно зверху, підходь, бери, хто хоче..
А у оператора одна відповідь - шукайте, кура надійний, або - усі знайшли там, а ви - ні??
Операторы магазина, также как и сапорты всегда стараются быть на стороне клиента, не в наших интересах оставить вас без вашего заказа. Если вы и правда столкнулись с проблемным адресом "кладом", то предоставьте отчетливые доказательства того, что в этом вина магазина и мы обязательно вам поможем. Для этого вам необходимо, если место было тронуто до вас и вы это заметили : сделайте фото до и подкопните после по указаной точке, затем сделайте фото после подкопа. Отправьте все фото и видео материалы оператору или сапорту на сайте и опишите вкратце ситуацию. Мы разбираем каждое ваше обращение и если у вас действительно проблемы, повторюсь, магазин обязательно пойдет вам на встречу и поможет!
 
подкопните после по указаной точке, з
По якій? Якщо кура тупо не прикопує, а потім пише що скарб, який , судячі по позначці, біля бордюру, треба пошукати по УСІЙ ДОВЖИНІ БОРДЮРУ ТА ПРИ ЦЬОМУ В УСЮ ДІЛЯНКУ ВІД СТІНИ(приблизно 50-60см) до бордюру обшукати
 
магазин обязательно пойдет вам на встречу и поможет!
Так і було, коли минулого року почалися трабли.
Зараз - пишуть - у вас багато незнахидів. А що я маю робити? Я і так декілька покупок не оскаржував, декілька тікетів так в не вирішені, і в основному мені то половину(це мене теж якось обурює) то у повному обсязі повертали гроші. Тобто, раз повернуті гроші, то визнали свою не правоту. Так тоді до чого тут я, якщо мої незнахіди - провина шопу? Це вже не моя, а ваша негативна статистика.
Останні скарби в Аркадії в Одесі и- тупо зверху лежить, а написано - прикоп.
А те, що у Приморському районі і досі скарби, яким 3й місяць пішов, і досі продаєте - це норм?
І ще кажуть - дивно, ТАМ усі знаходять, а ви - ні...
1г, 2г - і досі не вирішені та пішли гроші на розвиток шопу, мабуть..
Прикро
 
💼 Under срочно ищет надежных сотрудников!

ℹ️ Вакансии:

- Склад
(все города, залог от 5к грн)
- Курьер
(Львов, Житомир, Днепр, Херсон и др., залог либо документы)
- Водитель с транспортом
(все города, залог от 300-500$ грн)

✅Мы предлагаем лучшие условия на рынке:

Оплата рабочего жилья;
•Расходники;
•Обучение;
•Высокая зарплата;
•Премии;
•Стабильность;
•Безопасность;
•Командировки;
•Свободный график.


✈️Для трудоустройства писать:
@ug_bro

 
Can I contact admin??
It is about advertisement on your website.
Thank.
 
РУЛЕТКА НА 20 УЧАСТНИКОВ И 10 ПРИЗОВ
Пивас

1-3 места - 500грн на баланс
4-7 места - 300грн на баланс
8-10 места - 200грн на баланс
Раста

Для участия пишите номер и ваш ПИН с сайта under.fm
 
1923220779
На 14.
 
Please 13
Pin. 417226420
 
Ооооо круто наконец-то дождался )))
 
Кстати магаз начил норм работать и в Нико или куры норм нашли )))
 
Меня можно на 10 место
Пин 254560025
 
Можно на 7место спасибі
Пін 1162315498
 
Назад
Сверху Снизу