Отзывы и трип-репортажи CRYSTAL HALL

Дякую, приз за перемогу у рулетці отримав!
Знайшов, потім загубив та на відрізку 300 метрів шукав з ліхтариком, туди-сюди, 40 хвилин, і вже коли останній раз, повертаючись тим же шляхом, йшов додому, таки знайшов)) посеред тротуару біля трамвайної зупинки))
Все, як і завжди - на 10/10
Дякую!
Всіх зі святом!
 
Сьогодні нарешті пощастило і перше місце у рулетці було моє. Приз - 0.5 альфи, фірмової від цього шопу.
Дуже швидко отримав адресу від нашого одеського оператора у потрібному мені районі. А через 15 хвилин , забравши свій скарб в дотик, я вже йшов назад.
Як завжди - усе на вищому рівні!
Дякую керівництву шопу, дякую нашому саппорту @CRYSTAL HALL S
Тричі дякую нашому одеському оператору в телезі - він МЕГА КРУТИЙ!
Завжди приємно з ним спілкуватися, завжди на зв'язку, респект йому!
Кур'єр - йому теж дякую!
Ви знову довели, що ви - найкращі!
Ну і сама альфа - незмінної якості!
Дякую вам усім!
Хай щастить!
 
@CRYSTAL HALL S
Вибачаюсь, щось я завтикав, думав, що написав..
Позаминулого тижня виграв знижку і ще @Barbour мені віддав свою.
Так от, золота людина, наш @CRYSTAL HALL S , зробив мені подарунок та обміняв мій виграш на стафф, передав це оператору у тг і ще одна золота людина, наш одеський оператор, видав мені скарб, який я через 15 хвилин знайшов та підняв))
Все , як і завжди, було на вищому рівні!
Кур'єр красунчик, сіль - отрута, гарна!))
І черговий раз доведено було що наш улюблений шоп - він найкращий!!!
Дякую всім за вашу роботу, хай щастить вам!
 
baskets, читая твои отзывы ты говоришь , что соль топовая и качественная , я немогу тебе не верить, если это действительно так.
Я когда занял 1-е место в рулетке и выиграл 0,5 то очень был рад, клад в 15 минут ходьбы , снял в касание, домой пришёл на глаз количество радует , но вот когда я её начал курить то сразу понял , что не то пальто, вкус не присущий классической альфы, да и перло странно, короче я разочаровался и немного расстроился. Но это было ещё месяц назад , сейчас наверняка товар уже новый и надеюсь что нормальный. Прошу прощения у магазина за такой не положительный отзыв, никак не хотел испортить вам репутацию. Всем Мир!!!
 
baskets, читая твои отзывы ты говоришь , что соль топовая и качественная , я немогу тебе не верить, если это действительно так.
Я когда занял 1-е место в рулетке и выиграл 0,5 то очень был рад, клад в 15 минут ходьбы , снял в касание, домой пришёл на глаз количество радует , но вот когда я её начал курить то сразу понял , что не то пальто, вкус не присущий классической альфы, да и перло странно, короче я разочаровался и немного расстроился. Но это было ещё месяц назад , сейчас наверняка товар уже новый и надеюсь что нормальный. Прошу прощения у магазина за такой не положительный отзыв, никак не хотел испортить вам репутацию. Всем Мир!!!
Мені здається, що вона в них однакова завжди,
От спочатку, десь рік тому, не зайшла, але потім...
Ти як куриш?
Вона краще за все заходить, якщо її за допомогою лампочки, чи скляної трубки, чи піпеткі..
Цигарка - не те зовсім і підвонює, не слабо))
Можна через воднік, але скло - найкращій варіант
 
А ще зелена мені сподобалась, лайт версія))
 
Мені здається, що вона в них однакова завжди,
От спочатку, десь рік тому, не зайшла, але потім...
Ти як куриш?
Вона краще за все заходить, якщо її за допомогою лампочки, чи скляної трубки, чи піпеткі..
Цигарка - не те зовсім і підвонює, не слабо))
Можна через воднік, але скло - найкращій варіант
Да и я предпочтительно её курю
Не знаю , могла бы быть и лучше по качеству.
Зелёную тоже пробовал, прикольная была соляка, правда немного влажноватая но курению это не мешало
 
Привіт всім!
Цього разу знов не я виграв, але приз отримав я) як так?
А так, що @Мята віддала мені свій приз, за що я вдячний, пам'ятаю, якщо щось - звертайся))
Далі як завжди - лінк тг саппу, потім в тг до оператора.
Не пощастило, довбані пернаті там скрізь непогано попрацювали..потвори...
Але золота людина, наш оператор, пішов назустріч, я отримав ПЗ в знайшов, але знов трохи не пощастило))
Мабуть, кур'єр переплутав, де та що закладав, і мені замість альфи дістався мєф, який я знайшов, куди пристроїти, бо сам його не вживаю.
Так ось, хоча я і не отримав саме те, що хотів, але - це дрібниці, іноді так буває.
Ну а в цілому - знайшов? Так))
Приз отримав? - так))
Ну і все))
Так що, дякую всім, а до кур'єрів прохання - бути трохи уважніше))
Дякую !
 
Разбавлю я отзывы @baskets своими спасибами)))
@CRYSTAL HALL S спасибо тебе за твою работу, в частности - за проведение рулеток.
А в крайней руле - выиграл я 05, конечно же соли))
Пришел, чуть ли не с копами уехал с места, благо что не нашел.. просто не заметил хозяйку дома, возле которого присел в поисках клада, по метке))
Но зато через 2 дня, в тишине и спокойствии, (повезло просто, да и я осторожничал..).пришел, присел, копнул, и ещё, и ещё, люфт в сторону, ещё немного, ещё 5см, копнул, и рядом - увидел, вдавлено в землю, нашел, забрал, ушел)))
Наш Одесский оператор - ну просто мега-чел! Всегда приятно иметь дело, хоть иногда и подъебнуть может, но без зла))
И если он уверен - спорить бесполезно и мой совет - не спорьте, ибо он, по итогу, будет прав. И не потому что это априори..
Просто он, как я понимаю, и я сам такой же - если знает свою правоту, то не переубедишь его в обратном.
В общем, он знает свое дело и на своем месте, за что ему большой привет, респект и плюс в карму)))
Кура..ну в таких местах не помешало бы доп. фото, вблизи...
Ну и под столбами с видеонаблюдение - лучше не раскладывать, как по мне
И под заборами , за которыми припадочные шавки, лающие даже если прошел мимо..и так мин 15..
Соль - как всегда, неизменного качества!
Спасибо всем сотрудникам гора, администрации и тем, кто читал))
Всем мира, добра и удачи!
 
Всім привіт!
Остання руля принесла мені приз у вигляді 05 альфи, але я про це дізнався через декілнів.
Завітав до оператора. Він видав мені фото з адресою.
Я мав сумніви, щодо того, що вдасться знайти, місце мені здалося ненадійним та гадав, що не знайду, хоча оператор запевняв, що скарб - сьогоднішній.
Приїхав, підійшов, забрав та пішов.
Я помилявся, все було, як і завжди, гаразд!
05 альфи зробила мої вихідні))
Дякую усій команді шопу за їхню працю!
Ви - найкращі!
 
Знову я буду дифірамби співати ))
Черговий скарб успішно підняв!
По-перше - дякую @SELMOOR за переданий приз.
По-друге - подяка саппорту @CRYSTAL HALL S , як завжди - швидко реагує)))
По-третє - щиро дякую нашому оператору в телеграм.
Свята людина!)) Швидко відповідає, завжди! Це рідкість. А ще - уважність до проханнь, завжди! Поганого слова не можу сказати, бо реально - нема на що скаржитися))
Вчетверте - кур'єру теж моя подяка - чесно, мав сумніви, коли йшов, ну, мені місце здалося не дуже...але коли прийшов - сумніви відпали та дуже швидко забрав, чітко по позначці на фото, сховано добре, надійно!
Дякую вам всім, з Новим роком вас!
Миру, добра та усього найкращого!
 
Приветствую! Брал две ешки с доставкой такси. Утром заказал, вечером уже были у меня на руках. Сам стаф ещё не юзал но думаю качество должно быть норм. Хотелось бы отметить работу оператора: ответил на все интересующие меня вопросы, на протяжении дня был на связи. В целом работой магазина доволен, рекомендую!
 
Назад
Сверху Снизу