VIP МАГАЗИН PEOPLE24.VIP ~ДНІПРО~ОДЕСА~КИЇВ~ЛЬВІВ~МИКОЛАЇВ~Альфа,Extasy,ШИШ,Сульфат-Амфетаміну,Мефедрон - Якість, як для себе! Працюємо для Людей) 24/7!

PeopleProject

Депозит 100$
Магазин
VIP
Регистрация
7 Авг 2023
Сообщения
43
Репутация
28
Реакции
111
IMG-6972.jpg

✅Пропонуємо відвідати наш КАНАЛ та ознайомитись з відгуками наших клієнтів✅


💬Не зволікай та захоть в наш ЧАТ де ти зможеш по спілкуватися та прийняти участь у різних конкурсах та рулетках💬


За бажанням підписуйся на наш ♦️
YOU TUBE♦️ канал і переглянь цікаві, інформаційні та позитивні відео


📢ТАКОЖ У ДАННІЙ ТЕМІ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВІДГУКИ ВІД КОРИСТУВАЧІВ ФОРУМУ BmwRC📢


🆗Ми можемо запропонувати тобі багато і навіть більше🆗
 
Последнее редактирование:
Ol1a677

Ласкаво просимо до нашого магазину

PEOPLE PROJECT
🙌Ми працюємо для людей🙌

У нашому магазині ви зможете придбати дійсно якісний товар по доступним цінам!👍

Для вас працює 24/7 наш сайт🌐на якому ви завжди знайдете актуальні контакти нашого магазину
people24.cc

✅Пропонуємо відвідати наш КАНАЛ та ознайомитись з відгуками наших клієнтів✅


💬Не зволікай та захоть в наш ЧАТ де ти зможеш по спілкуватися та прийняти участь у різних конкурсах та рулетках💬


За бажанням підписуйся на наш ♦️
YOU TUBE♦️ канал і переглянь цікаві, інформаційні та позитивні відео


📢ТАКОЖ У ДАННІЙ ТЕМІ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВІДГУКИ ВІД КОРИСТУВАЧІВ ФОРУМУ BmwRC📢


🆗Ми можемо запропонувати тобі багато і навіть більше🆗

Приветствую) с открытием! Удачи)
 
Друзі. Всім привіт. За пробами пишіть мені в ЛП форума.
Для отримання проби обов'язково мати приклади не меньш 2-х тріп-репортів на цьому форумі!
Також при отриманні проби ви забов'язуєтесь відписати тріп-репорт за правилами форума на українській мові протягом 48годин з моменту отримання клада!
Всім гарних трипів.

PS Дуже прошу не штурмуйте мені ЛП. Достатьньо написати одне повідомлення для того щоб вашу кандидатуру розглянули в якості тестера нашіх товарів. Спам в ЛП тільки відділяє вас від бажаної проби!
всім дякую і чекаю в ЛП
 
Здравствуйте! С открытием Вас!!!
С радостью запишусь к Вам на пробу вашего товара😁
 
Друзі. Всім привіт. За пробами пишіть мені в ЛП форума.
Для отримання проби обов'язково мати приклади не меньш 2-х тріп-репортів на цьому форумі!
Також при отриманні проби ви забов'язуєтесь відписати тріп-репорт за правилами форума на українській мові протягом 48годин з моменту отримання клада!
Всім гарних трипів.

PS Дуже прошу не штурмуйте мені ЛП. Достатьньо написати одне повідомлення для того щоб вашу кандидатуру розглянули в якості тестера нашіх товарів. Спам в ЛП тільки відділяє вас від бажаної проби!
всім дякую і чекаю в ЛП
Я вам уже написал)! Заранее)
 
Друзі. Всім привіт. За пробами пишіть мені в ЛП форума.
Для отримання проби обов'язково мати приклади не меньш 2-х тріп-репортів на цьому форумі!
Також при отриманні проби ви забов'язуєтесь відписати тріп-репорт за правилами форума на українській мові протягом 48годин з моменту отримання клада!
Всім гарних трипів.

PS Дуже прошу не штурмуйте мені ЛП. Достатьньо написати одне повідомлення для того щоб вашу кандидатуру розглянули в якості тестера нашіх товарів. Спам в ЛП тільки відділяє вас від бажаної проби!
всім дякую і чекаю в ЛП
Отписался в лс, жду ответа )
 
Назад
Сверху Снизу