VIP МАГАЗИН PEOPLE24.VIP ~ДНІПРО~ОДЕСА~КИЇВ~ЛЬВІВ~МИКОЛАЇВ~Альфа,Extasy,ШИШ,Сульфат-Амфетаміну,Мефедрон - Якість, як для себе! Працюємо для Людей) 24/7!

PeopleProject

Депозит 100$
Магазин
VIP
Регистрация
7 Авг 2023
Сообщения
43
Репутация
30
Реакции
111
IMG-6972.jpg

✅Пропонуємо відвідати наш КАНАЛ та ознайомитись з відгуками наших клієнтів✅


💬Не зволікай та захоть в наш ЧАТ де ти зможеш по спілкуватися та прийняти участь у різних конкурсах та рулетках💬


За бажанням підписуйся на наш ♦️
YOU TUBE♦️ канал і переглянь цікаві, інформаційні та позитивні відео


📢ТАКОЖ У ДАННІЙ ТЕМІ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВІДГУКИ ВІД КОРИСТУВАЧІВ ФОРУМУ BmwRC📢


🆗Ми можемо запропонувати тобі багато і навіть більше🆗
 
Последнее редактирование:
В шапці теми немає умов
добрий.
Друзі. Всім привіт. За пробами пишіть мені в ЛП форума.
Для отримання проби обов'язково мати приклади не меньш 2-х тріп-репортів на цьому форумі!
Також при отриманні проби ви забов'язуєтесь відписати тріп-репорт за правилами форума на українській мові протягом 48годин з моменту отримання клада!
Всім гарних трипів.

PS Дуже прошу не штурмуйте мені ЛП. Достатьньо написати одне повідомлення для того щоб вашу кандидатуру розглянули в якості тестера нашіх товарів. Спам в ЛП тільки відділяє вас від бажаної проби!
всім дякую і чекаю в ЛП

умови видачі проби влаштовують?
 
Встану на пробу альфы в Одессе трип в срок
 
Пробу забрал и не пройшло 30 минут
 
всім гарних тріп репортів

ще залишились проби Мефедрону, ПВП, Шиш
Спасибо) блин а шишки тоже дают на пробу) вы же раньше не давали)? Я если бы знал лучше бы на шишки записался. ( а можно вас попросить как отпишу репорт ещё на шишки записать?Буду признателен вам, я думал шишки не дают на пробу, или это не в Одессе шишки выдают )?
 
Спасибо) блин а шишки тоже дают на пробу) вы же раньше не давали)? Я если бы знал лучше бы на шишки записался. ( а можно вас попросить как отпишу репорт ещё на шишки записать?Буду признателен вам, я думал шишки не дают на пробу, или это не в Одессе шишки выдают )?
давайте подивимось на тріп зпочатку. якщо залишаться проби шиш то видам і вам
 
добрий.
Друзі. Всім привіт. За пробами пишіть мені в ЛП форума.
Для отримання проби обов'язково мати приклади не меньш 2-х тріп-репортів на цьому форумі!
Також при отриманні проби ви забов'язуєтесь відписати тріп-репорт за правилами форума на українській мові протягом 48годин з моменту отримання клада!
Всім гарних трипів.

PS Дуже прошу не штурмуйте мені ЛП. Достатьньо написати одне повідомлення для того щоб вашу кандидатуру розглянули в якості тестера нашіх товарів. Спам в ЛП тільки відділяє вас від бажаної проби!
всім дякую і чекаю в ЛП

умови видачі проби влаштовують?
Умови - 48 годин😁?
Ну звичайно - влаштовують
 
@Мята , что опять случилось, не хочет вставлять ссылку. Укороченный вариант почемутт только вставляет.
 
Ну вот так почему-то
 
давайте подивимось на тріп зпочатку. якщо залишаться проби шиш то видам і вам
Я вам в чат трип скинул. Там все нормально отображается, а тут модераторы что-то должны сделать. Как сделают я и тут ее всталю.
 
давайте подивимось на тріп зпочатку. якщо залишаться проби шиш то видам і вам
Посмотрел бот, шишек в Одессе нет( или у вас как-то засекречены они) я в общем не понял ничего )) или всё-таки они есть )?
 
Назад
Сверху Снизу