Интересно Сектор флуда (деньги или товар каждые 500 смс)

Блин, всего 220 смс надо, и уже не один, не двое нас зд6, а все никак не закончится этот этап..
 
Никому, видимо, не нужны 500гр?
Ну и ладно, пусть будут мне))
 
Погода хорошая, не правда ли?!
Да бро погода реально сьогодні класнюча, листя жовте червоне, ліс,гриби, бухлішко шишка все так і дивиться в мою сторону!!! Але я знаю, що все це вже зараз зімною їде на природу!!! Бажаю і вам гарно відпочити сьогодні!!!!
 
Да бро погода реально сьогодні класнюча, листя жовте червоне, ліс,гриби, бухлішко шишка все так і дивиться в мою сторону!!! Але я знаю, що все це вже зараз зімною їде на природу!!! Бажаю і вам гарно відпочити сьогодні!!!!
Ты в який области живеш?
 
🔝ТИП-ТОП РАБОТА🔝

💰ОПЛАТА ЕЖЕДНЕВНО!💰
Набираем в топовую команду:

🚚курьеров ( залог 2000 грн )
🏠склад ( залог 1000$ )

💌🚕🛫отправщиков почты и такси (по Киеву).

Актуальные вакансии доступны в таких городах:

Не нашли в списке свой город? Не беда! Напишите нам.

Условия оплаты очень хорошие, все подробности у оператора или тут
ПОДРОБНЕЕ ЧИТАТЬ ТУТ
Сверяйте контакты на нашем сайте 24tip.top ( открывается с VPN )
https://24tip.top/
 
Да бро погода реально сьогодні класнюча, листя жовте червоне, ліс,гриби, бухлішко шишка все так і дивиться в мою сторону!!! Але я знаю, що все це вже зараз зімною їде на природу!!! Бажаю і вам гарно відпочити сьогодні!!!!
Чекаємо на фото з природи
 
Що в лісі немає мережі?
Як доберуся туда то скину фото...))) ще невиїхали бо трошки почали рановато .. зараз треба ще чучуть і пробувати їхати головне шишку непркурити ахххааа
 
Як доберуся туда то скину фото...))) ще невиїхали бо трошки почали рановато .. зараз треба ще чучуть і пробувати їхати головне шишку непркурити ахххааа
Тільки щоб усе було - бухлішко, шішка, грибочки, та саме головне - природа.
 
Назад
Сверху Снизу