Трип репорт Шишка від AmfHOUSE

enedy

Київ
Мес†ный
Регистрация
30 Ноя 2017
Сообщения
433
Репутация
215
Реакции
574
Сьогодні розкажу вам про шишку ноунейм від AmfHOUSE.
Отримавши ттн, на наступний день забираю пробу, так як вона була відправлена не на моє відділення, прийшлось покататись :) - не суть.
Запаковано в половину кофти T511077 розрізана на половину і всередину скрученої тряпки захована шишка в зіпі - запаху ніякого, спалити, що там - важко
T511022

Отже, тестер - enedy
Толєр - середній, день перед тестом не вживав.
Шишка - ~2 грам
Запах - ще такого не відчував. Наче суха солома, при чому солома звичайної якоїсь трави, з віддаленим запахом якихось медикаментів. Однозначно запах унікальний.
Трохи тріхом підпресованих, 2-3 зернятка.
Проба добротна.


Спосіб - для мене все життя існував стандарт стандартний для визначення якості шишки - 10мг у водний. Тут я не зійшов зі шляху. Випалюється добре, дим густий. Заходить з присмаком медикаментів - але мене це не злякало (хтось би вже собі хімію накрутити міг)) Виходить важче, придавлює, два рази кашлянув - і тут золоте правило - "не кашлянеш - не кафанеш"

00:02 - прибиває. З мого упорядкованого в голові балансу виривається потік безконтрольних думок.

00:05 - задоволений Rain77присідію за ноут. Починаю гортати форум. Розумію що паралельно з переглядом думки несуть мене далеко)

00:10 - підгрузило навіть. Розумію, що індюшок тут переважує. Згадую випадково за деякі справи, але розумію, що зараз не до них.

00:30 - пора збиратись з думками. Встаю, починаю щось робити, потік фантазії беззупинний - ндаа, давненько такого не було. Згадую запах шишки, придумую собі, що вона лікувальна, зцілююсь :D

01:00 - ефекти ніфіга не спадають, думки всетаки вже більш впорядковані, якісь мутки мучу,діла кручу, пре, шо очі горять. Музика залітає на ура. Плани плануються ненадто ефективно. На секунду виникло бажання догнатись - за секунду і пропало, коли зрозумів, що відписуючи людині втратив думку взагалі і прийшлось все видаляти, бо ТУПО не поняв, шо роблю.

01:30 - підсушило, підхотілось їсти. Балуюсь ніштяками, очі далі пашать, варюсь в котлі раздумій. Енний раз розумію, що реально давно такого не курив. Тупняки не відпускають - це навіть інколи злить, але злитись ? нема такої функції в мозку під канабісом, тому це переходить з цього невеликого непорозуміння в саможарти, які роздупляють до подальших дій)

01:40 - 02:00 - попустило з прокрастинації. Плани починають плануватись краще) Позгадував майже все що мав зробити і завтикав, починаю наздоганяти. Але всетаки підзаліп і повтикав пару відосіків)

02:30 - попуски. очухуюсь, ще раз роблю висновки для себе про мочність шишки. вона - ахуєнна.

03:00 - жор. якраз починаються справи нагальні, треба вже і йти і шось вирішувати, але стан цьому сприяє - нема небажання щось робити і знаєте, тої такої тупої ліні після покуру.


Висновок - в першу чергу дякую за надану пробу, хоча довго вирішувалась відправка і виникли деякі проблеми з її доставкою - воно того вартувало.
Шишка - 11/10 - щось схоже, щоб мене так вразило, я курив востаннє ще в 13му році.
Стелс - 11/10 - нічого зайвого - кофта і шишка.

Дякую за увагу. Рекомендую О-Д-Н-О-З-Н-А-Ч-Н-О
 
Если задушило на выходе, то скорее индика. А Джек Хэрер отличный сорт)) Репорт было прочесть интересно, спасибо!
 
Чому ноунейм ? Джек Херер наче як?
назва шишки не була вказана відправником ні в темі, ні в приватних повідомленнях, та і на джека не схоже взагалі)
якщо воно - буду радий, якщо модератор виправить :rolleyes:
 
назва шишки не була вказана відправником ні в темі, ні в приватних повідомленнях, та і на джека не схоже взагалі)
якщо воно - буду радий, якщо модератор виправить :rolleyes:
Блін, та годі) А де це я тоді прочитав? Та й сам не пам'ятаю) зараз десь вточню) Ну то так все вірно, в гілці вказана назва.
Чекайте ввечері ще мій тріп)
 
Последнее редактирование:
Очень крутой репорт! По шишке согласен.
 
Назад
Сверху Снизу